Садівничі громадські організації подали звернення до Уряду України

 Садівничі громадські організації подали звернення до Уряду України

Громадські організації садівничого напрямку звернулись до Уряду України із проханням посприяти перерахуванню бюджетних коштів, виділених на підтримку та розвиток садівництва в 2021 році, на поточні рахунки суб’єктів господарювання. Про це повідомляє Асоціація «Укрсадпром» на офіційній сторінці у Facebook, на якій опубліковано текст звернення.

У зверненні вказано, що Міністр Мінекономіки 2 грудня 2020 року підписав указ «Про розподіл коштів, які використовуються на фінансову підтримку розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства за напрямами в розрізі кожного суб’єкта господарювання». Відповідно до цього, було виділено 290,038 млн грн в розрізі кожного суб`єкта господарювання. Проте станом на 15 грудня 2020 року ці кошти ще не спрямовані Казначейством на поточні рахунки суб’єктів господарювання.

Також у зверненні зазначено, що завдяки державній підтримці українські садівники впродовж 2018-2020 років створили майже 10 тис га молодих багаторічних промислових насаджень. Це перевищує зафіксовані раніше показники. Таким чином галузь почала активно відновлюватися, а конкурентоспроможність українського виробника на експортному ринку зміцнилася.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар