Представник ППФ «Пахаренко і партнери», генерального юридичного партнера заходу, виступить на конференції в Умані

 Представник ППФ «Пахаренко і партнери», генерального юридичного партнера заходу, виступить на конференції в Умані

10 червня на VI Міжнародній науково-практичній конференції “Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові” виступить представник генерального юридичного партнера заходу — патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Пахаренко и партнеры.

«Адаптуємось до трендових змін — стаємо власниками прав на торговельні марки та сорти рослин», Людмила Лук`янчук, радник патентно-правової фірми «Пахаренко та партнери», патентний повірений України

Створюючи свою справу ви бажаєте досягти фінансового успіху і впевнені в своїх силах, однак ніхто не буде сперечатись, що бізнес має бути конкурентоспроможним і захищеним від посягань конкурентів. У 21 столітті, коли значна частина товарів та послуг пропонуються та реалізуються в мережі Інтернет, жодна компанія не вийде на ринок тієї або іншої країни без готового пакета прав інтелектуальної власності (ІВ), що включає торговельні марки, промислові зразки, географічні зазначення, об’єкти авторського права, винаходи, сорти рослин і юридично правильно складених договорів. Отримання охоронних документів на об`єкти ІВ забезпечить власнику бізнесу монопольні права для досягнення бажаних комерційних результатів і одночасно дозволить заборонити іншим використовувати в своїй діяльності об`єкти, завдяки яким ваш бізнес став успішним.

Цього разу, шановні бізнесмени, ви дізнаєтесь, чому варто зареєструвати власну торговельну марку, як використовувати сорт рослин не порушуючи прав ІВ та багато інших актуальних порад для вашого бізнесу.

На сайті патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» http://pakharenko.ua/ ви знайдете калькулятор вартості реєстрації торговельної марки в Україні і зможете спрогнозувати свої витрати на отримання охорони.

Чекаємо вас і будемо намагатись відповісти на всі питання!  

РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ!

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:
Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net
Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Програма заходу доступна за посиланням: https://bit.ly/3wDhwxN

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар