Під Києвом підробляли 15 тонн алкоголю

 Під Києвом підробляли 15 тонн алкоголю

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС під процесуальним керівництвом Офісу генерального прокурора ліквідували підпільне виробництво з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв. Усього було вилучено 15 тон небезпечної рідини.

Як повідомляють правоохоронці, підроблений алкоголь розливали у тару bag-in-box» та у пляшках ємністю 10 л. У своєму «виробництві» правопорушники використовували назви продукції відомих вітчизняних торгівельних марок.

Організували незаконне виробництво жителі столиці та Київської області. Цех було обладнано у приватному будинку, орендованому складському та гаражному приміщеннях. Реалізацію готової продукції здійснювали оптовим покупцям Київської та в інших областей України, у т.ч. через мережу «Інтернет» за допомогою мобільних додатків миттєвих повідомлень «Viber», «WhatsApp».

Повідомляється, що щомісячно в «підпільних цехах» виготовлялось до 20 тон фальсифікату. Завдяки проведеним заходам з незаконного обігу вилучено понад 15 тон готового до реалізації фальсифікату міцністю 30%.  Крім цього, в ході проведених заходів було вилучено обладнання для виготовлення, розливу та пакування алкогольних напоїв та спирту, фурнітура, пластикові ємності з залишками рідини з характерним запахом спирту, хімічні складові для виготовлення фальсифікату, 4 транспорті засоби.

Загальна вартість вилученого становить близько 760 тис. гривень.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар