«Одесавинпром» продали за 235 млн грн

 «Одесавинпром» продали за 235 млн грн

Онлайн-аукціон з приватизації цілісного майнового комплексу «Одесавинпром» (м.Одеса) відбувся 14 вересня 2021 р. Про це повідомила пресслужба Фонду держмайна України.

В онлайн-аукціоні взяли участь 12 учасників, які збільшили ціну в 3,6 разав, зі стартових 65,32 млн грн до 234,9 млн грн.

«Приватизація «Одесавинпром» — це черговий успіх приватизації. Держава отримала справедливу ціну за такий об’єкт завдяки прозорому аукціону, місцева громада буде впевнена у збереженні історичної пам’ятки, а інвестор — вмотивований розвивати цей потужний актив, який перейде у його власність», — заявив голова ФДМУ Дмитро Сенниченко.

Новий власник цілісного майнового комплексу, після підписання протоколу аукціону, договору купівлі-продажу та сплати коштів, отримає у власність 97 об’єктів нерухомості, зокрема підвали для обробки та зберігання вина, виробничі корпуси, складські приміщення виготовленої продукції, а також більше 200 одиниць рухомого майна, у тому числі машини, обладнання інструменти, прилади, інвентар та транспортні засоби.

Також, відповідно до вимог Закону України «Про охорону культурної спадщини», пам’ятка може бути приватизована лише за умови укладання майбутнім власником з відповідним органом охорони культурної спадщини попереднього договору про укладання в майбутньому охоронного договору на пам’ятку з викладанням його істотних умов. Це стосується, в тому числі, цільового використання пам’ятки, а також робіт, які майбутній власник зобов’язується провести на пам’ятці з метою утримання її в належному стані.  

Основними напрямами діяльності підприємства є виробництво та розлив виноробної продукції, зокрема шампанського України, вин ігристих та слабоалкогольних газованих напоїв. 

Загалом, з початку 2021 року, проведено успішних приватизаційних аукціонів на понад 2 млрд грн.

Нагадаємо, у серпні цього року майновий комплекс ПрАТ «Одесавинпром» на Французькому бульварі, 10 виставили на приватизацію.

Читайте також: “Французький бульвар”: досконалі коньяки для поціновувачів високоякісних напоїв

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті