30-та виставка технологій виноробства та виготовлення інших напоїв SIMEI відбудеться у листопаді цього року

 30-та виставка технологій виноробства та виготовлення інших напоїв SIMEI відбудеться у листопаді цього року

Відома міжнародна виставка SIMEI відбудеться 12–15 листопада 2024 року в Італії. Цього року тематична палітра виставки буде розширена завдяки співпраці з торговельною маркою Distillo, яка презентує обладнання для мікровинокурень. Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер виставки уже впродовж 10 років поспіль, а представники видання постійно відвідують виставку особисто.

– Це буде ювілейна 30-та виставка. Distillo пропонує нову конференц-зону та контент вищого рівня – 3 Міжнародну виставку обладнання для виноробства та розливу, яка запланована на Fiera Milano з 12 по 15 листопада. Партнерство з торговельною маркою Distillo спрямоване на розширення нашої сфери діяльності на весь сектор технологій виробництва напоїв, – каже Паоло Кастеллетті, адміністративний менеджер Unione Italiana Vini, яка організовує виставку SIMEI.

Клаудіо Ріва та Давід Терціотті, власники Craft Distilling і співзасновники Distillo, кажуть:

– Після двох виставок, які дозволили нам оцінити ринок дистиляції, ми побачили, наскільки цей сектор зараз зрілий і привабливий для трейдерів. Ми поставили за мету прогресувати і знайти партнера, який був би не лише лідером у міжнародних виставках, але й мав чудові навички роботи на цьому ринку й міг підтримати розвиток ринку.

Вперше Міжнародна виставка обладнання для виноробства та розливу була організована 2022 року. Тепер це еталонна подія для всього Середземномор’я у світі дистиляції, що викликає особливий інтерес у світі напоїв.

Нагадаємо, виставка SIMEI відбувається один раз на 2 роки, починаючи з 1963 року. Цей спеціалізований захід – досі єдиний міжнародний майданчик, на якому експоненти презентують обладнання для виробництва, розливу в пляшки й упакування всіх типів напоїв, враховуючи вино, міцний алкоголь, спирт, пиво, виноградні дистиляти, соки, мінеральну воду, оцет, рослинні олії.

Минула виставка була проведена 2022 року. Тоді, після вимушеної перерви, зумовленої пандемією Covid-19, відвідувачі з усього світу зібралися, щоб упродовж 4 днів ознайомитися з найцікавішими рішеннями для виноробства, пивоваріння, виробництва міцних напоїв тощо. 2022 року на виставці було понад 480 експонентів, делегації з 50 країн та близько 25 тис. відвідувачів з усього світу. Експоненти презентували технології у виноробстві: від вирощування винограду – до зберігання.

Запрошуємо до участі у міжнародній виставці виноробів, пивоварів, дистиляторів та виробників інших напоїв, щоб стати більш успішними завдяки новим знайомствам і партнерству з успішними представниками галузі.

Більше інформацію про виставку читайте на сайті.

Про те, як минула виставка SIMEI у 2022 році, читайте за посиланням.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті