Нідерландський досвід вирощування черешні представив експерт розсадника Fleuren на конференції в Умані

 Нідерландський досвід вирощування черешні представив експерт розсадника Fleuren на конференції в Умані

Про особливості інтенсивного вирощування черешні та про основні помилки у її вирощуванні учасникам VI Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові» розповів нідерландський фахівець Шаак ВАЛРАВЕН, комерційний директор розсадника Fleuren ( представник в Україні – компанія «Розетта Агро», Ексклюзивний партнер конференції).

Під час свого виступу 10 червня експерт розповів про інтенсивне вирощування черешні. Шаак Валравен проаналізував високопродуктивні сорти черешні – Poisdel®, Folfer, Areko®, сорти CERASINA®. Також спікери дізналися про дві системи вирощування саджанців – систему Кніп-саджанців та Lehner/Drapeau. Шаак Валравен розповів про правильну систему поливу черешні, про захист черешень від заморозків, про правильну обрізку дерев тощо.

Слухачі дізналися, як досягнути урожайності 15 т при густоті посадки  1,500 дерев на гектар   (10 кг/дерево). За словами експерта, 1 метр 2-3 річної плодової деревини  (за умови правильної обрізаної деревини) легко дає  1кг черешні.

«10 кг плодів із дерева  – це 10 м плодової деревини на дереві при  80 плодах на метр. Плоди мають середню вагу 12.5 г. Ми знаємо, що нам треба 100 см2 листя на плід. Тому для 800 плодів на дереві достатньо 8м2  листя», – розповів Шаак Валравен.

11 червня під час бізнестуру на Уманську фруктову компанію Шаак Валравен на прикладі черешневого саду відвідуваної компанії проаналізував основні помилки у вирощуванні черешні.
Дякуємо нашим закордонним партнерам за підтримку у проведенні конференції та за порцію ексклюзивної інформації для учасників заходу!

Більше інформації про конференцію читайте за посиланням.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар