На Рівненщині польський інвестор вирощуватиме полуницю на експорт

 На Рівненщині польський інвестор вирощуватиме полуницю на експорт

Полуницю на продаж до Італії та Іспанії вирощуватимуть на Рівненщині. Перші саджанці полуниці в межах області вже у наступному році планує закласти польський інвестор. Про це повідомляє сайт 0362.ua.

Меморандум про співпрацю підписали очільник Рівненської обласної державної адміністрації на чолі з директором польського підприємства Terra-Plant. Зазначається, що ця компанія є однією із найуспішніших у Польщі та експортує власну продукцію до Іспанії та Італії.

 

За словами заступника голови Рівненської ОДА Сергія Гемберга, компанія Terra-Plant була зацікавлена розвитком свого бізнесу в Україні.

«Перші переговори відбулися ще у вересні цього року, адже наша земля є придатною для вирощування продукції, яку вони експортують. Також, окрім полуниці, підприємство ще вирощує малину та цибулю. Для початку вони готові взяти в оренду понад 50 га землі, однак це лише для початку. Наразі триває підготовка юридичної документації. А вже весною почнуть підготовчі роботи на земельній ділянці і у квітні висадять перші саджанці», — зауважив Сергій Гемберг.

 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар