Міністерство економіки та корпорація «Укрвинпром» уклали угоду про співпрацю щодо розвитку виноградарсько-виноробної галузі

 Міністерство економіки та корпорація «Укрвинпром» уклали угоду про співпрацю щодо розвитку виноградарсько-виноробної галузі

25 березня Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і корпорація «Укрвинпром» уклали двосторонню угоду про співпрацю. Мета співпраці –  сприяти розвитку виноградарства та виноробства в Україні. про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Угоду підписали Міністр Ігор Петрашко та Генеральний директор корпорації «Укрвинпром» Володимир Кучеренко.

«Угода про співробітництво є важливим підґрунтям на шляху розвитку українського виноградарства та виноробства. Об’єднання зусиль із провідними виробниками та науковцями сприятиме формуванню інвестиційно привабливого середовища галузі, просуванню вітчизняної продукції на внутрішніх і зовнішніх ринках, розвитку культури споживання вина та винного туризму», – прокоментував Міністр Ігор Петрашко.
 

Окрім цього, Мінекономіки спільно з експертами галузі розробили проєкт Концепції розвитку виноградарства та виноробства України на період до 2030 року, яка наразі знаходиться на погодженні в центральних органах виконавчої влади.
 

«Підписана угода стане новим поштовхом для спільних напрацювань і результатів», – зазначив Володимир Кучеренко.

У рамках угоди домовлено об’єднати зусилля для ефективної співпраці з міжнародними організаціями, зокрема, Європейським комітетом Вина, Міжнародною Федерацією Вин та Алкогольних напоїв, Міжнародною Організацією Виноградарства та Виноробства та ін.

Нагадаємо, що фахівці бояться, що Україна може втратити внутрішній ринок винної продукції.
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар