Chateau Pauk: розвиток нової культури виготовлення і споживання вина на Закарпатті

 Chateau Pauk: розвиток нової культури виготовлення і споживання вина на Закарпатті

Обираючи в крамниці вино, чи уявляєте ви його шлях до полиці магазину? Чи уявляєте обличчя винороба, який пильнував цей благородний напій від виноградного грона до розливу? Чия репутація стоїть за цим вином? На великих виноробних підприємствах це, скоріше за все, відома публічна особа – спортсмен, співак, лікар тощо. Малі ж винороби особисто несуть відповідальність за якість свого вина. І цю величезну відповідальність добре розуміють у Chateau Pauk – сімейній виноробні із Закарпаття. Родина Паук власною репутацією гарантує якість свого вина. Адже це справа життя засновника виноробні та глави сім’ї Івана ПАУКА.

Успішність обраного напряму та відповідальне ставлення виноробів до свого продукту підтверджує любов споживачів і численні перемоги на дегустаційних конкурсах. Наприклад, «Кагор» від Chateau Pauk отримав «золото», а «Шардоне» – «срібло» конкурсу виноробів 2021 року в рамках фестивалю «Червене вино».

Виноградники господарства розташовані поруч із селом Пістрялово. З них відкривається чудовий краєвид на рівнину Закарпаття. А якщо спуститися до села Барбово, то можна милуватися і виноградниками, й величними Карпатами. Унікальний тут не тільки краєвид, а й теруар, що надає особливого смаку та аромату місцевому винограду і, звісно, вину.

Chateau Pauk – це фермерське господарство, що займається вирощуванням і реалізацією винограду та виготовленням натуральних вин. Також родина має власні сади й угіддя інших сільськогосподарських культур, що входять до господарства «Михайлик», про яке ми розповідали на сторінках журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації».

Продовження читайте у друкованому номері журналу. Ознайомитися зі змістом видання, а також придбати його ви зможете тут.

Оформити передплату журналу «Садівництво і Виноградарство: Технології та Інновації» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар