Зимовий фестиваль «Червене вино» відбудеться 12-16 січня

 Зимовий фестиваль «Червене вино» відбудеться 12-16 січня

Масштабний зимовий фестиваль «Червене вино» проходитиме з 12 до 16 січня 2022 року в Мукачеві. Цьогоріч захід відбудеться у режимі офлайн.

Про це президент Закарпатської туристичної організації Федір Шандор розповів у коментарі Укрінформу.

Цьогоріч у межах одного заходу відбудеться одразу п‘ять фестивалів – безпосередньо винний, закарпатський вертеп, закарпатська коляда, дитячої творчості «Зимовий візерунок», а також німецької творчості.

Як повідомили у прес-службі Мукачівської міської ради, близько 30 виноробів візьмуть участь у традиційному фестивалі «Червене вино».

Читайте також: В Мукачеві нагородили найкращих виноградарів, головних переможців 25 ювілейного фестивалю «Червене вино – 2020»

Винороби змагатимуться за перемоги в номінаціях «Краще вино Закарпаття», «Вино від мера Мукачева», «Краще фестивальне вино Закарпаття», «Народний вибір».

Під час фестивалю їжу для гостей готуватимуть на 16 гастролокаціях, а хороший настрій відвідувачам даруватимуть колядницькі колективи з різних куточків Закарпаття.

Під час фестивалю гості свята зможуть насолодитися зимовими пейзажами Карпат, спробувати на смак молоді домашні вина та яскраво завершити низку зимових свят.

«Червене вино» — щорічний фестиваль, який з 1996 року проходить у Мукачеві Закарпатської області. Подія традиційно відбувається напередодні Старого Нового року.

Зазначимо, що торік фестиваль «Червене вино» вперше за його понад 10-річну історію проводили онлайн.

Нагадаємо, 10-11 лютого 2022 року в Одесісмт. Таїрово відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство та виноробство». Запрошуємо на профільну конференцію!

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті