В Мукачеві нагородили найкращих виноградарів, головних переможців 25 ювілейного фестивалю «Червене вино – 2020»

 В Мукачеві нагородили найкращих виноградарів, головних переможців 25 ювілейного фестивалю «Червене вино – 2020»

З 9-го по 14 січня 2020 року в Мукачеві, в парку Центральний (колишній парк Перемога), відбувся ювілейний, 25-й фестиваль “Червене вино” – найбільший винний фестиваль-конкурс країни, з найкращими закарпатськими винами.

В номінації «Найкраще червоне вино Закарпаття 2020 року» перемогу отримав винороб Олександр Ковач за вино «Цвайгельт», у номінації «Найкраще фестивальне вино» було відзначено вино «Кагор» винороба Івана Паука, і в номінації «Вибір мера Мукачева» перемогло вино «Реслер» винороба Руслана Ороса.

Також відзначили найстарішого винороба фестивалю, який із самісінького його початку усі 25 років поспіль приймав участь у «Червеному вині» Йосипа Машіку.До того ж нещодавно виноградару виповнилося 70 років !

Переможець фестивалю Олександр Ковач каже, – приємно вражений але не очікував що саме його вино оберуть кращим. Цвайгельт має вишуканий смак , й хоча батьківщиною сорту з якого виготовляють це вино є Австрія, цвайгельт добре прижився на Закарпатті – каже Олександр.

Вино яке обрали кращим зроблено з винограду що вирощують на Берегівщині. Триватиме фестиваль «Червене вино» ще три дні. Уже у вівторок на Старий Новий Рік ми дізнаємося імена інших переможців – срібних призерів.

Виноградарі кажуть , навіть якщо хтось не отримає відзнаки , участь у фестивалі який зарекомендував себе як найкращий це уже неабияка перемога і для них за честь приймати в ньому участі та презентувати свої вина!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар