Журнал «Напої & Пиво. Технології та Інновації»: у полі зору – інновації у виготовленні різноманітних напоїв

 Журнал «Напої & Пиво. Технології та Інновації»: у полі зору – інновації у виготовленні різноманітних напоїв

Світ вина та виробництва інших міцних, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв – це неосяжний океан ексклюзивних смаків та експериментів. У цьому переконують виробники, які фігурують на сторінках журналу «Напої. Технології та Інновації». До речі, цього року журнал вперше вийшов друком від початку повномасштабної війни у форматі перевертайка, або «два в одному»: з одного боку це «Напої. Т. І.», а з іншого – «Пиво. Т. І.».

В журналі публікуються ексклюзивні інтерв’ю з професіоналами в галузі виробництва різноманітних напоїв, репортажі з виноробень, пивоварень та інших виробництв, висвітлюється передовий досвід впровадження інноваційних технологій для вдосконалення вина, пива, сидру, дистилятів та інших напоїв.

Так, у журналі, який нещодавно вийшов друком, читайте репортажі з відомих та успішних виноробень і дистилерій України. Серед них – «Файна Гуральня», «Фрумушика-Нова», «Родинна виноробня Зелениці», «Кирнички», виробництво Валерія Наровила, чиї вина посідають найвищі місця на конкурсах та дегустаціях.

Про останні технологічні досягнення читачів інформують фахівці компанії Lallemand, «Еногруп», «Еффо Пак», Alta Kraina. Зокрема, зі сторінок журналу «Напої. Т. І.» № 2 читачі дізнаються, чи можливе вино без діоксиду сірки SO2, які причини появи, наслідки та методи уникнення термофільних ацидофільних бактерій, які є методи управління нестачею води на винограднику, які перспективи виробництва вермутів в Україні тощо.

А журнал «Пиво. Т. І.» № 2 висвітлює передовий досвід пивоваріння таких відомих броварень: First Dnipro Brewery, Театр пива «Правда», Beermaster Brewery, «Волинський бровар», John Gaspar, «Старгород» тощо. Зі сторінок нового журналу читачі дізнаються про найсучасніше обладнання для пивоваріння, виробництва дистилятів, про обладнання для вимірювання густини й екстракту, а також про технології для домашнього пивоваріння.

Журнал «Напої & Пиво. Технології та Інновації» № 3–4, який зараз готує до друку медіагрупа «Технології та Інновації», відкриє ще більше ексклюзивної інформації та цікавих репортажів. Привідкриємо завісу та анонсуємо, що читачів чекатимуть репортажі з виробництв Erika Winery, «Файна Фляшка», Винного дому Гігінеїшвілі, «Козівської ремісничої броварні» тощо.

Слідкуйте за новинами на сайті techdrinks.info.

Зверніть увагу, що всі номери журналів, які вийшли у світ після 24 лютого 2022 року, доступні для завантаження безкоштовно на сайті techdrinks.info.

Щоб передплатити журнал «Напої & Пиво. Технології та Інновації» у друкованому форматі, звертайтеся за контактами:
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті