Завод «Янтар» компанії AB InBev Efes святкує 45-річчя

 Завод «Янтар» компанії AB InBev Efes святкує 45-річчя

27 вересня миколаївському відділенню AB InBev Efes — пивоварному заводу «Янтар» — виповнилося 45 років. За цей час завод пройшов шлях від лідера пивоварного ринку СРСР до одного з найбільш якісних, прогресивних та екологічних виробників пива в Україні.

Броварня була побудована у 1973 році за чеським проектом з використанням найдосконаліших на той час технологій. У 1999 році контрольний пакет акцій підприємства придбала зареєстрована у Нідерландах компанія Interbrew Holding B.V., яка згодом увійшла до бельгійської Anheuser-Busch InBev — найбільшого виробника пива у світі. Сьогодні броварня входить до складу українського відділення бельгійської компанії — AB InBev Efes. На пивоварні постійно впроваджуються інноваційні технології, включно з такими, що дозволяють скоротити споживання природних ресурсів.

Протягом 45 років завдяки старанній праці фахівців та сучасному обладнанню заводу вода, солод, хміль та дріжджі перетворюються у відому українську торгову марку пива з однойменною назвою — «Янтар». «Саме цей бренд є справжньою візитівкою броварні, адже це найпопулярніше пиво в регіоні. За нашими даними, «Янтар» посідає перше місце з продажу в Південному регіоні України серед брендів свого цінового сегмента», — коментує Юрій Ходячих, директор заводу «Янтар».

Утім, всі бренди заводу вирізняються європейською якістю та оригінальним смаком. Спеціалісти броварні докладають максимум зусиль, аби щодня відтворювати досконалі смаки відомих брендів: «Рогань», «Жигулівське», «Чернігівське». Відповідно до європейських стандартів, якість готової продукції перевіряється за 25 показниками. Всі сорти згаданих брендів можна скуштувати під час регулярних екскурсій заводом «Янтар», що проводяться для всіх охочих.

«Ювілей заводу «Янтар» — це визначна подія не лише для нашої компанії. Це свято для усіх співробітників, які роблять вагомий внесок у розвиток броварні та її брендів, а також для мільйонів українців, котрі знаються на якісному пиві», — говорить Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes.

Варто зазначити, що компанія реалізує екологічну програму, яка мінімізує шкоду виробництва для довкілля. Окрім того, AB InBev Efes регулярно влаштовує соціальні акції, направлені на попередження випадків вживання алкоголю неповнолітніми. Особлива увага приділяється розвитку культури відповідального вживання пива, зокрема запобіганню випадкам кермування у нетверезому стані.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар