Запрошуємо представників галузей горіхівництва, садівництва та переробки до участі в Міжнародному Горіховому форумі «Від землі – до готового продукту»!

 Запрошуємо представників галузей горіхівництва, садівництва та переробки  до участі в Міжнародному Горіховому форумі  «Від землі – до готового продукту»!

Заробити на горіхах – це справді реально! І доведуть це успішні компанії і фермери, які вже досягли успіхів і в горіхівництві, і в переробці різних видів горіхів. Саме з метою поширення цього унікального досвіду, подальшого впровадження новітніх технологій і створюється новий інформаційний майданчик – Міжнародний Горіховий Форум, адресований представникам горіхової, садівничої та переробної галузей.

Запрошуємо представників галузей горіхівництва, садівництва та переробки до участі в Міжнародному Горіховому форумі, який відбудеться 19 жовтня у Вінниці в рамках грандіозного садівничого фофруму  «Від землі – до готового продукту»! 

Заробити на горіхах – це справді реально! І доведуть це успішні компанії і фермери, які вже досягли успіхів і в горіхівництві, і в переробці різних видів горіхів. Саме з метою поширення цього унікального досвіду, подальшого впровадження новітніх технологій і створюється новий інформаційний майданчик – Міжнародний Горіховий Форум.

Головна мета Форуму – надати українським садівникам ключі до створення максимально повної моделі успішного бізнесу з горіхами.

Горіхівництво нині на підйомі, шляхів для розвитку безліч!  Як і куди йти, як розв’язувати проблеми, що виникають на шляху, як чимшвидше досягти мети, – саме про це буде йти мова на заході.

Учасники Форуму: власники й керівники горіхових та садівничих господарств, фермери, керівники і головні спеціалісти переробних підприємств, початківці-горіховоди та всі, хто планує успішний бізнес, пов’язаний з горіхівництвом.

Програма охопить весь процес – від закладки горішника до позиціювання свіжої продукції та продуктів переробки на міжнародних ринках. Ключовими темами стануть успішне горіхівництво, технології зберігання горіхів, способи їх переробки та продажі продукції, як на внутрішньому ринку, так і на експорт.

Конференція складається із теоретичної та практичної частин.

19 жовтня запланований Всеукраїнський Горіховий форум. Конференц-день включатиме виступи експертів і керівників та власників успішних горіхових садів, горіхових розсадників та переробних підприємств, представників наукових інститутів, провідних європейських компаній – виробників техніки, обладнання, засобів захисту та живлення.

У другій половині цього ж дня відбудеться бізнес-тур на одне з кращих підприємств горіхової галузі України (узгоджується).

20 жовтня розпочнеться науково-практична конференція “Від землі – до готового продукту”, в ході якої відбудуться виступи садівників-практиків і представників технологічних компаній. Основна тема конференції, традиційно, включатиме технології грамотного вирощування садових культур, від землі до плода, і їх подальшої переробки, чи продажів у свіжому вигляді.

20 жовтня, в ході конференції, організатори спільно з ГС Укрсадвинпром планують також удруге провести Народну дегустацію соків прямого віджиму (перша Народна дегустація соків прямого віджиму пройшла в ході конференці “Від землі – до готового продукту” в Черкасах (березень 2019 р.).

19 і 20 жовтня заплановані презентація і дегустація продуктів на основі фруктів і горіхів, виставка обладнання, матеріалів, пакування для садівництва і горіхівництва, столи переговорів з торговими та ресторанними мережами, компаніями-експортерами.

21 жовтня запланований ще один бізнес-тур – на два кращі підприємства Вінничини – садівниче і переробне.

Учасники Горіхового форуму можуть, за бажанням, узяти участь у всіх заходах 19-21 жовтня.

Організатор конференції – медіа-група «Технології та Інновації».

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Анна Панкратенкова: +38 (097) 759-25-83, +38 (095) 607-09-04
Лариса Товкач: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692

Підтримка ЗМІ: Дарина Дубинка: +38 050 480 82 84, darina27@gmail.com

Організатор конференції – медіа-група «Технології та Інновації». У портфелі видавництва «Технології та Інновації» – три галузеві професійні журнали: «Горішник», «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» і «Ягідник», а також інформаційні сайти www.techdrinks.info і http://jagodnik.info.  

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар