Запатентовано новий гігантський сорт малини

 Запатентовано новий гігантський сорт малини

Американський виробник Naturipe з гордістю представив свою нову запатентовану ягоду – малину Pacific Centennial TM. Цей сорт був розроблений Pacific Berry Breeding, програмою, створеною Naturipe Berry Growers в 2003 році, пише fermer.blog

Pacific Centennial – це гігантська малина, котра одночасно має збалансований соковитий солодкий смак і твердість, що забезпечує легке зберігання. Вона часто описується як така що має «класичний» смак червоної малини з відтінком граната.

Pacific Berry Breeding – одна з найбільш вузькоспеціалізованих програм по вирощуванню ягід в світі, присвячена пошуку нових сортів ягід, які пропонують високий врожай і винятковий смак.

Представники компанії Naturipe розповідали про свою нову малину під час конференції і виставки Fresh Summit Conference & Expo Асоціації виробників продуктів, яка проходила 17-19 жовтня в Анахаймі, Каліфорнія.

Відвідувачі могли побачити новий сорт малини на стенді компанії Naturipe. У них була можливість спробувати рецепти, що включають ягоду нового сорту і інші смачні страви Naturipe.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар