Закарпаття має всі шанси стати українським Бордо

 Закарпаття має всі шанси стати українським Бордо

Щоб Закарпаття стало українським Бордо, треба, насамперед, розвивати винний туризм. Таку думку висловив Стефан Баде під час заходів Chateau Chizay Academy 27-28 травня. Провідні французькі фахівці виноробної галузі провели на Закарпатті низку практикумів та лекцій  у межах Програми міжнародної співпраці «Бордо – Закарпаття». Про це повідомляє Varosh.ua.

Французькі спікери – Стефан Баде, професор економіки і маркетингу виноробства ліцею Бордо, а також Гільєрме Мартінз, енолог, PhD із мікробіології та біотехнологій, – розповіли, як Бордо вдалося стати провідним виноробним краєм світу, і порадили, як можна досягнути аналогічного результату на Закарпатті.

За словами Стефана Баде, за 30 років Бордо із сірого непримітного міста перетворилося на яскраву винну столицю. Завдяки інвестиціям у розвиток винного туризму нині Бордо відвідує до 4,3 млн людей на рік.
Стефан Баде зазначив, що одним із шляхів розвитку Закарпаття може бути створення скульптур на винну тематику, винних доріг, винних марафонів, проведення марафонів на виноградниках тощо.

Месьє Баде наголосив, що винний туризм потрібно розвивати особливо інтенсивно, спрямовуючись не тільки на дорослих як цільову аудиторію, а й на підлітків та дітей. Під винну тематику, за словами фахівця, потрібно адаптовувати готелі, ресторани, туристичні атракції, спорт, створюючи комплексні туристичні пропозиції для відвідувачів.

Французькі фахівці переконані, що Закарпаття може стати розвиненим винно-туристичним регіоном, адже там є хороший агрономічний потенціал і сприятливі кліматичні умови.

Читайте також:

Список переможців дегустаційного конкурсу Конкурсу Independent craft 2021

Родинна виноробня Зелениці: у виноробстві потрібно шукати своє, робити відступи від усталених правил і стереотипів

Корпорація «Укрвинпром» та Посольство Аргентинської Республіки в Україні посадили виноградну лозу «Слава Україні»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар