Закарпатські виноградарі та винороби об’єднались у профільну асоціацію

 Закарпатські виноградарі та винороби об’єднались у профільну асоціацію

Закарпатські винороби, виноградарі та дистилятори створили Громадську Спілку «Асоціація виноградарів, виноробів та дистиляторів Закарпаття».

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook один із найвідоміших виноробів Закарпаття, голова Спілки приватних виноградарів та виноробів Закарпаття Олександр Ковач.

Така спілка була створена на Закарпатті вперше, хоча виноробство в краї справа провідна.

«П’ять громадських організацій виноградарів, виноробів та дистиляторів вирішили створити Громадську Спілку «Асоціація виноградарів, виноробів та дистиляторів Закарпаття». Головою Спілки одноголосно обрано Олександра Гарновдія», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Українські крафтові винороби о‘єднуються для захисту власних інтересів

В ексклюзивному коментарі techdrinks.info голова Асоціації виноградарів, виноробів та дистиляторів Закарпаття Олександр Гарновдій повідомив, що основними завданнями спілки є спільні скоординовані рухи задля відстоювання інтересів закарпатських виноробів на вседержавному рівні, популяризації закарпатських брендів.

– Люди об’єднуються, щоб спільно рухатися вперед, щоб координувати свої дії, випрацьовувати єдиний підхід, єдине бачення певних процесів, щоб лобіювати (у здоровому значенні цього слова) власні інтереси, інтереси галузі та інтереси справи, якою ми всі займаємося, – зазначив голова Громадської спілки. – Ми об’єднались також з тією метою, щоб проводити спільні заходи, фестивалі, дегустації. Крім того, маємо на меті співпрацювати з органами влади вже як єдина сила. Випрацьовувати політику розвитку виноробства саме в нашому краї, інтегруватися у загальнодержавну структуру, напрацьовувати зв’язки з громадськими організаціями у виноробній галузі в Україні та за кордоном.

До нашої спілки увійшли виноробні спілки Закарпаття та спілка дистиляторів. Це реальні громадські організації, які займають активну позицію у галузі – об’єднують спільнодумців, організовують дегустації, фестивалі тощо, – розповів Олександр Гарновдій.

Нагадаємо, що вже 10-11 лютого 2022 року в Одесісмт. Таїрово відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство та виноробство». Запрошуємо на профільну конференцію!

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті