Яким чином у Польщі намагаються вирішити проблему з наднизькою ціною на м`які фрукти

 Яким чином у Польщі намагаються вирішити проблему з наднизькою ціною на м`які фрукти

Через різке падіння цін на малину, агрус і смородину і в зв`язку з невизначеною ситуацією на ринку вишні Асоціація польських садів рішуче протестує проти ситуації, що виникла на ягідному ринку.

Польські садівники заявляють, що ціни на м`які фрукти (ягоди) ненормально низькі в порівнянні з витратами виробництва. Внаслідок низьких закупівельних цін на м`які фрукти (агрус, малина) філії Союзу з Люблінського воєводства 13 червня цього року організували зустріч для аналізу ситуації і спробували знайти рішення виниклої проблеми. Учасники зустрічі закликали фермерів перервати і не збирати малину і інші м`які фрукти з 18 червня до подальшого повідомлення. Крім того, регулюючі органи були покликані контролювати якість і кількість фруктів, що ввозяться в ЄС.

Асоціація звернулася до уряду і парламентаріїв з пропозицією терміново провести роботу з роз`яснення дій щодо протидії договірним перевагам у сільському господарстві та харчових продуктах.

Відзначимо також, що Союз садівників вимагає щороку до кінця березня введення контрактного терміну, який буде відповідати вимогам сезонної угоди.

Асоціація виробників фруктів також вимагає ввести мита і ціни «на вхід» для фруктів, що імпортуються в ЄС.

У зверненні також йдеться про те, що, як і у випадку з іншими західноєвропейськими країнами, необхідно ввести механізми для відмови від врожаю в даних видах продукції.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар