Якісні вина приватних торгових марок презентують на щорічній виставці WBWE Amsterdam

 Якісні вина приватних торгових марок презентують на щорічній виставці WBWE Amsterdam

Скористайтеся шансом ознайомитися з виробниками вин та отримати доступ до найбільш широкого вибору розливних вин

У галузі торгівлі вином регулярно з’являються інновації. Останніми роками сектор розливних вин був платформою для співпраці великих виробників, роздрібних торговців, дистриб’юторів, покупців у всіх каналах продажу.

Приватна торгова марка – це категорія бізнесу з найбільшим потенціалом розвитку у виноробній галузі. Від мережі супермаркетів до знаменитостей – кожен хоче мати власну марку вина.

Підвищення якості розливного вина та логістики означає, що тепер є набагато більший вибір преміальних приватних торгових марок за вищими цінами та більшою націнкою. Ця категорія все більше завойовує престиж у всьому секторі, починаючи від полиць супермаркетів, магазинів для гурманів, торговців вином та інших магазинів.

Результати участі вин приватних торгових марок у світових винних конкурсах демонструють, наскільки далеко просунулася ця категорія. Мережі супермаркетів тепер з гордістю презентують нагороди, які отримали їхні вина під приватною маркою.

Мережі ресторанів також почали розуміти цінність вин, узгоджених із їхнім брендом, що означає набагато більше, ніж просто типове «домашнє вино». Співпрацюючи з постачальниками, вони розробляють більш креативні приватні торгові марки, які створюють більшу лояльність бренду для ресторану.

Читайте також:
«ТАТОВЕ ВИНО»: як експериментальне захоплення виноградом і вином стало справою всієї сім’ї

Приватні винні марки знайшли ще одного чудового союзника – знаменитостей, оскільки збільшилася кількість акторів, співаків та інших впливових людей, які хочуть мати власне фірмове вино. Відповідно, вони звернуться до найкращих постачальників і виробників, щоб їх виготовити. Лише подивіться на успіх репера Snoop Dog з 19 Crimes або Kylie Minogue, яка продала понад 5 мільйонів пляшок вина протягом двох років після запуску власного бренду і тепер має найбільше продажів рожевого вина у Великій Британії. Це нове джерело прибутку для виробників.

Розглянемо дані, які наведені у статті у Wine-Searcher:

Споживання вин під приватними торговими марками зросло на 9% (2014–2018) у США, тоді як споживання фірмових вин зросло лише на 1,1% у США у той же період. На ринку Великої Британії споживання вин приватних торгових марок зросло на 13,5% у період з 2014 по 2018 роки, тоді як споживання фірмових товарів за цей період знизилося на 2,4%. IWSR також прогнозує майбутній спад продажу марочних вин (2018-2023), який не можна пов’язувати лише із загальною стагнацією ринку тихих вин». (Інформація з wine-searcher.com)

На WBWE ви зможете знайти найбільший вибір вин, якості, цін і послуг, адаптованих до будь-яких потреб. Якщо ви думаєте про запуск нового бренду, WBWE послугує ідеальною платформою для пошуку потрібного вам партнера. Дізнайтеся, як WBWE може допомогти вам знайти клієнтів.

Для отримання додаткової інформації натисніть відповідне посилання.
Я виробник: https://www.worldbulkwine.com/en/become-an-exhibitor/
Я покупець: https://www.worldbulkwine.com/en/visitors/
Я хочу знати більше: marketing@worldbulkwine.com

Читайте також:
Українські медові напої завойовують Антарктиду

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті