Як відкрити власну пивоварню?

 Як відкрити власну пивоварню?

Відкриття власної пивоварні – це серйозне рішення, яке потребує чіткого планування та інвестицій. Компанія Schulz brewery розповідає про 5 основних кроків для цього.

1. Бізнес-план та бюджетування. Розробіть план дій та розрахуйте вартість проєкту. Важливо визначити цілі та стратегії бізнесу, а також врахувати фінансові аспекти, такі як розмір інвестицій та очікуваний дохід.

2️. Приміщення. Знайдіть приміщення, яке відповідатиме всім потребам та вимогам пивоваріння. Виробництво пива потребує простору для встановлення обладнання, а також зберігання інгредієнтів та готової продукції.

3. Обладнання та інгредієнти. Замовте необхідне обладнання: мініпивоварні на 100-1000л чи промислові на 1000-5000л, ЦКТ для прискорення бродіння, форфаси для зберігання готової продукції тощо. Налагодьте поставки якісної сировини для пивоваріння.

4️. Документальне оформлення. Отримайте всі необхідні ліцензії та дозволи, щоб запустити бізнес: дозволи на виробництво, розлив та продаж алкогольних напоїв та  інші необхідні документи.

5️. Займайтеся бізнесом. Після того, як ви отримали всі дозволи, придбали обладнання та інгредієнти, сміливо відкривайтесь та розпочинайте виробництво і продаж пива.

Читайте також:
MOVA brewing co.: колаборації з закордонними броварнями, пиво до Євробачення та благодійні проєкти
Пиво і традиційні українські напої – головна тема Міжнародного Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті