MOVA brewing co.: колаборації з закордонними броварнями, пиво до Євробачення та благодійні проєкти

 MOVA brewing co.: колаборації з закордонними броварнями, пиво до Євробачення та благодійні проєкти

Дніпровська пивоварня MOVA brewing co. активно варить пиво в колаборації з закордонними партнерами – американськими та британськими. Серед нових колабораційних варок – пиво до Євробачення, а також пиво для допомоги Україні, зварене разом з американською броварнею Stone. Про це журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» розповіла керівник з розвитку експорту пивоварні MOVA brewing co. Наталія МАСЛЮК.

Американська броварня Stone належить до десятки кращих броварень Америки. Офіційним дистриб’ютором та імпортером пива Stone в Україні є відома компанія GoodWine. Минулого року склад GoodWine на Київщині був зруйнований, і партнери з усього світу вирішили допомогти компанії відновитися. Так, броварня Stone запропонувала випустити пиво, зварене в колаборації з MOVA brewing co., а кошти з його продажу спрямувати на допомогу у відбудові вільної України.  

– Ми домовилися провести першу колабораційну варку в Америці, разом розробили рецептури пива. Після Перемоги пивовари броварні Stone відвідають нашу локацію у Дніпрі, і ми зваримо пиво вже в Україні. Пиво презентоване у всіх барах Stone, а також у закладах партнерів не тільки в Америці, а й у Європі, Великій Британії. За місяць очікуємо невелику партію цього пива в Україні. Незважаючи на складнощами з логістикою, невелику партію все ж таки доставимо в Україну, – ділиться Наталія Маслюк.

Також пивоварня MOVA brewing co. разом із ліверпульською пивоварнею Azvex Brewing Co. готують колабораційну варку до Євробачення.

– Це цікавий проєкт, у рамках якого українські і британські броварні варять спільну продукцію, що буде презентована 4 травня в Ліверпулі до Євробачення. Ми з пивоварнею Azvex Brewing Co. обрали для нашого пива Haize IPA незвичний сорт хмелю Luminosa. Спочатку пиво будемо варити у Великій Британії, а тоді в Україні, – ділиться Наталія Маслюк.

Загалом, MOVA brewing co. з початку війни організовує благодійні проєкти на підтримку партнерів. Так, незабаром, 6-7 травня, відбудеться фестиваль на підтримку Куп’янської солодовні «Бел-Гер». Також від початку повномасштабної війни пивоварня допомагала цивільному населенню та військовим із питною водою, оскільки компанія має свою свердловину. А ресторан, який на початку лютого 2022 року відкрили в тестовому режимі, переформували на готування їжі для ВПО та військових.

Читайте також:
В Україні збільшились обсяги виробництва пива

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті