Padergnone Vivai Viticoli Cooperativi: якісні виноградні лози – запорука якісного вина
Як нині працює ПрАТ «Артвайнері»
ПрАТ «Артвайнері», як і інші підприємства, був вимушений через війну закрити виробництво в Бахмуті. Та готову продукцію встигли вивезти до безпечних регіонів України. А виробництво найпопулярніших різновидів Артемівського ігристого облаштували на базі виробничих потужностей партнерів в Одеському регіоні.
– Зараз ми облаштували виробництво найпопулярніших різновидів Артемівського ігристого на базі виробничих потужностей наших партнерів у Одеському регіоні. Також ми продовжуємо працювати над пошуками виробничого майданчика для того, щоб продовжити виробництво ігристих вин із довгою витримкою. Вся готова продукція вивезена на безпечну територію України, вона зараз перебуває на складах наших партнерів і дистриб’юторів. Наразі ми можемо її реалізовувати, запасів вистачить на тривалий час, — повідомила директорка з маркетингу ПрАТ «Артвайнері» Олександра Чередниченко «Суспільному».
Олександра Чередниченко розповіла, що обладнання та виробничі потужності залишилися в Бахмуті, але наразі невідомо, в якому стані устаткування. Також поки що неможливо оцінити суму збитків від повномасштабного російського вторгнення.
– Втрати пов’язані не тільки з руйнуваннями інфраструктури, а й з призупиненням продажів на окупованій території. За нашими підрахунками, ми недоотримуємо прибутку від продажів приблизно 1 мільйона пляшок на місяць, — додала директорка з маркетингу.
Вона розповіла, що компанія втратила магазин у Маріуполі. Також під час бомбардування Києва постраждали кілька складів із готовою продукцією.
За словами Олександри Чередниченко, на виробництві, залежно від сезону, працювали від 500 працівників. Більша частина співробітників виїхала з Бахмута. Троє працівників підприємства загинули від терористичних ударів ворогів.
– Після початку бойових дій компанія надала для співробітників кілька евакуаційних автобусів, щоб вони змогли виїхати з небезпечного району максимально швидко. Але частина працівників обрала перебувати на території Донецької області. Вони самі приймали рішення, виїжджати чи ні. Також компанія перераховує працівникам матеріальну допомогу, — зазначила Олександра Чередниченко.
Водночас завдяки тому, що компанія вивезла готову продукцію з Бахмута, підприємство може дозволити собі продовжити й навіть нарощувати експорт:
– Останнім часом значно зріс інтерес закордонних партнерів до нашої продукції, ми отримуємо багато запитів з різних країн усього світу. Тому ми зараз розглядаємо розширення нашої експортної мережі.
Продукцію ПрАТ «Артвайнері» можна купити і в Україні: працює бар-магазин у Львові, де можна випити келих ігристого або придбати пляшку. Продовжує свою роботу інтернет-майданчик виробника: продукцію відвантажують у всі регіони України, де працює Нова пошта та Укрпошта.
Читайте також:
Програму Vinnytsia Wine Days 2023 оголосили 4 травня під час пресконференції
Рішення біозахисту та альтернатива використання SO2 у винах