ЕNOVITIS in Сampo: фокус на органічне виноградарство

 ЕNOVITIS in Сampo: фокус на органічне виноградарство

Уже невдовзі, 23-24 червня в Італії відбудеться ярмарок-виставка виноградарства ENOVITIS in Campo. Захід пройде на виноробні Ca ’Bolani в Червіньяно-дель-Фріулі, що розташована в регіоні Фріулі-Венеція-Джулії. Одним з інформаційних партнерів виставки цьогоріч стане проєкт «Напої. Технології та Інновації».

Основна увага на заході буде приділена органічному виноградарству. Тому виставка Enovitis вдруге об’єднується з компанією FederBio Servizi, яка спеціалізується на моніторингу різних етапів органічного ланцюга. Зокрема, компанія створить органічний демонстраційний виноградник, який буде використовуватися для практичних дослідів з метою розвитку, догляду та захисту стійкого виноградарства, на яке сьогодні припадає 17,5 % (120 000 га) італійських виноградників.

Упродовж двох днів виставки відбудеться низка заходів, присвячених органічному управлінню виноградником.

Окрім того, під час заходу обговорюватимуть потенціал і питання, що стосуються ланцюга постачання органічної продукції. Зокрема, різні компанії-експоненти презентуватимуть велику кількість ідей, які також показують, наскільки важливим у цій галузі став органічний сектор. Компанія Vitis Rauscedo представить своє виробництво органічних підщеп, а Mas Seeds Italy покаже види сидеральних добрив для виноградника. B.F.M., LaCruz та Officine Mingozzi обговорюватимуть управління покриттям дикої трави та дикої трави під листям, а Bayer Cropscience, Certis Europe, Gowan Italia та Manica будуть розглядати біологічний захист лози. SATA Studio Agronomico візьме участь в інтерактивному семінарі з зонування біорізноманіття та функціональної якості ґрунтів, щоб покращити якість винограду та розробити найбільш підходящу стратегію для передачі зеленої теми.

Читайте також:
Українські винороби здобули рекордну кількість нагород на Міжнародному конкурсі Decanter World Wine Awards

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті