«World Bulk Wine Exhibition-2021 – місце, де займаються винним бізнесом», – Отилія Ромеро де Кондес, директорка WBWE

 «World Bulk Wine Exhibition-2021 – місце, де займаються винним бізнесом», – Отилія Ромеро де Кондес, директорка WBWE

WBWE 2021 – ключова виставка винного світу – відбудеться 22-23 листопада 2021 року в Амстердамі. Тут покупцям пропонують зразки вин таких смаків, які можуть принести перемогу на сотні тисяч літрів вина. За словами виконавчої директорки виставки World Bulk Wine Exhibition Отилії Ромеро де Кондес, для делегатів WBWE представлено три основні цілі: бізнес, створення мереж та результати. В інтерв’ю сайту techdrinks.info вона розповіла, чого очікувати від листопадового шоу.

– Що WBWE готова запропонувати винному сектору у 2021 році, наповненому змінами на світових ринках вина?

– Ми опинилися в постпандемічній ситуації, на додачу до складних погодних умов. Усе стрімко змінюється; і саме тому WBWE не зупиняється, аналізує ринок і пропонує рішення для такої різносторонньої галузі. Винний світ змінюється, і використання нових технологій має важливе значення, проте особисті зустрічі незамінні. Ми усвідомлюємо труднощі сектора, але також і його потреби.

Таким чином, ми є першим міжнародним винним ярмарком B2B, що проходить у цьому році на заході. Це чудова можливість для покупців і продавців зібратися разом і вести справи.

2021 рік був важким роком, але у тих, хто знає, як ними скористатися, є безліч можливостей. Нестабільність врожаю, адаптація до нових технологій і коливання ринків роблять участь у WBWE незамінною для тих виноробів і покупців, які хочуть бути частиною світового винного ринку.

WBWE21 – це професійна і ефективна виставка-ярмарок з чіткими цілями: бізнес, нетворкінг і результати. Захід, присвячений моделі максимальної продуктивності в найкоротші терміни і з максимальними гарантіями. Якщо ви на WBWE 21, ви займаєтеся винним бізнесом.

З якими новими проблемами доведеться зіткнутися ярмарку в цьому році?

– Нам довелося стикнутися з багатьма проблемами за дуже короткий час, і тому ми адаптуємося чи не щодня. WBWE21 буде найбільш технологічною виставкою на сьогоднішній день: від реєстрації до участі, від форумів конференції до робочих платформ. Було докладено всіх зусиль, щоб провести безпечну і економічну виставку, не забуваючи при цьому про важливість взаємодії між бізнесом.

Що стосується нових ініціатив, ми з гордістю представляємо VMarket (віртуальний ринок), ексклюзивну і нову бізнес-платформу WBWE, яка дозволить виробникам, покупцям, брокерам і закупівельним мережам укладати угоди швидко, практично і ефективно. Він також продовжить виставку онлайн на два тижні після заходу, що означає додатковий час для ведення справ.

Часи змінюються, і ми повинні дати відповіді; для цього в нашій конференції візьмуть участь найвидатніші експерти з усього світу, які будуть вирішувати найактуальніші питання сьогодення. Такі експерти, як Річард Сіддлі, Роберт Джозеф, Фелісіті Картер, Роберт Вільямс і Поллі Хаммонд, будуть займатися такими темами, як наслідки Covid, коливання ринку, нові технології, стійкість, нові методи упаковки.

Яку роль відіграє балкове вино на цьому постійно мінливому винному ринку, в якому ми всі живемо після пандемії з різними потребами і запитами споживачів?

– Виставка WBWE проходить у вирішальний момент в історії виноробної галузі. Ми всі повинні знову спробувати знайти своє місце, і ми не можемо недооцінювати важливість можливості знову зустрітися особисто. Ми робимо це у важкий для багатьох час, коли неврожаї скорочуються, і з’являються нові споживчі тенденції. Це робить WBWE ще більш важливим форумом для визначення цін і міжнародних напрямків для наших вин.

Вплив клімату на урожай вина означає, що в деяких областях спостерігається дуже значний дефіцит, що призвело до дисбалансу на світовому ринку вина. Виноробням необхідно адаптуватися, як ніколи раніше, щоб впоратися і максимально використовувати ці нові обставини, а також спробувати отримати вигоду з будь-яких потенційних переваг. WBWE буде ярмарком нових можливостей, змін і нових ринкових підходів.

Винороби повинні будуть прибути на захід настільки добре підготовленими, наскільки вони можуть бути в умовах жорсткої конкуренції на ринку, і вони повинні знати, як скористатися цими новими обставинами.

Чи вважаєте ви, що винна промисловість робить достатньо для того, щоб використовувати і максимально використовувати нові можливості упаковки, такі як консервовані вина, вино в упаковці і вина, призначені для особливих випадків?

– WBWE завжди цікавилася новими ринковими тенденціями, і нові методи упаковки, безумовно, є частиною цих дискусій. Дизайн, альтернативні упаковки і об’ємне вино йдуть пліч-о-пліч. Консервовані вина також допомагають знайомити з винною культурою різні вікові групи і відкривають нові ринкові можливості по всьому світу. Ми будемо розглядати можливості як з європейської, так і з американської точки зору, і будемо проводити переговори з провідними експертами, включаючи Роберта Вільямса, Ska Fabricating і Денніса Доораккерса.

Розливне вино і вино в упаковці також гратимуть ключову роль на ярмарку. Збільшення споживання в домашніх господарствах під час пандемії призвело до покупки вина в упаковці для зручного домашнього використання. Вони пропонують більш екологічну альтернативу упаковки, з меншими відходами, меншими витратами і тепер можуть пропонувати вина дійсно хорошої якості: три фактори, які, безумовно, слід враховувати.

Ринок повинен адаптуватися до творчого, зручного і стійкого середовища. Тільки підвищення якості балкових вин може допомогти нам в досягненні цієї мети. Так приємно приходити і приєднуватися до #bulkwinerevolution на WBWE.

Реєстрація – за посиланням: https://www.worldbulkwine.com/en/visitors/

Читайте також:

Конференції WBWE приймуть виклики, які стоять перед сектором у постпандемічному сценарії

WBWE завершує підготовку, щоб стати найбільшою винною подією цієї осені

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті