Винороби Закарпаття започатковують нову традицію – онлайн-дегустації

 Винороби Закарпаття започатковують нову традицію – онлайн-дегустації

Винороби Закарпаття започаткували нову традицію – онлайн-дегустації «Смакуємо разом» під супроводом виноробів і сомельє. Нововведення зумовлене карантинними обмеженнями. Про це повідомляє «Укрінформ», якому про це розповів фуд-блогер Федір Шандор.

– Торік із введенням локдауну на Закарпатті ми проводили онлайн-подорожі по теруарах та субтеруарах регіону, вони вдалися: онлайн-події збирали багато глядачів. Зараз знову маємо такий депресивний період, а вино — це не лише чудовий антидепресант, це ще й культурний продукт. Тому запроваджуємо на Закарпатті традицію організованих онлайн-дегустацій, до неї згодилися долучитися 10 закарпатських виноробів – це малі та великі виробники», – прокоментував Федір Шандор «Укрінформу».

Щоб стати учасником онлайн-дегустації, потрібно попередньо зареєструватися і придбати у винороба вино, яке він представлятиме на заході.

Як зазначив Федір Шандор «Укрінформу», упродовж онлайн-дегустації винороб розповідатиме про особливості вирощування винограду, про виробництво вина, проведе всіх онлайн-гостей у світ своїх напоїв. Родзинкою дегустацій стане вікторина, переможцю якого буде вручене вино.

Нагадаємо, що нещодавно відновився Винний клуб “Галерея”. Про те, як минула дегустація вина у грузинському стилі, читайте за посиланням.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар