Виноробство без кордонів: в Італії пройде 28 виставка SIMEI 2019

 Виноробство без кордонів: в Італії пройде 28 виставка SIMEI 2019

19-22 листопада в Мілані (Італія) відбудеться одна з ключових світових виставок у виноробстві – SIMEI. Ця подія ось уже в 28-й раз збирає провідних виробників виноробного обладнання й не лише.

На виставці SIMEI представлені одночасно всі типи машин і устаткування для енології, виробництва, розливу в пляшки і упаковки самих різних напоїв (вино, пиво, мінеральна вода, газовані напої, соки, алкогольні напої, дистиляти з винограду, спирт, оцет і рослинне масло). Захід пропонує комплексну панораму високого технологічного рівня промисловості, починаючи з переробки винограду на вино (надходження винограду, вижимання соку, контрольоване бродіння, зціджування, переливання, фільтрація, витримування, і т.д.), і представляє для кожної фази переробки велику гаму різних технічних рішень, які можуть бути адаптовані до специфічних вимог виробників.

Тому на SIMEI 2019 буде дивовижна можливість побачити і дізнатися більше про технології та продукти якості. наразі на захід зареєструвались понад 400 компаній-експонентів  з Італії, Франції, Німеччини, Іспанії, Австрії, Великобританії і Швейцарії (провідних країн). Слідом за ними, Болгарія, Китай, Греція, Португалія, Польща, Молдова, Україна, Чехія, Хорватія, Словенія, Бельгія, Данія, Швеція, Австралія, США і ПАР.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар