Винороб із Закарпаття Крістіан Шош переміг на відомому конкурсі вин Wine Lovers Wine Awards 2023

 Винороб із Закарпаття Крістіан Шош переміг на відомому конкурсі вин Wine Lovers Wine Awards 2023

Відомі результати дегустаційного конкурсу Wine Lovers Wine Awards 2023, що відбувся 7–8 липня в Будапешті. Серед переможців – «Винний підвал сім’ї Шош» із Закарпаття. 

Молодий винороб Крістіан Шош надав для участі в конкурсі вино Гаршлевелю 2021 з ботритизованого винограду. Вино здобуло 91 бал за 100-бальною шкалою оцінювання.

Україну представляли 6 виноробень. Золоті медалі отримали також Biologist за Аліготе 2020 (90 балів), Bolgrad за два вина Bolgrad Reserve Collection Chardonnay (90 балів) та 1821 Select Collection Bolgrad Pinot Grigio (90 балів). Два срібла отримала виноробня «Фрумушика-Нова», пише shuba.life.

Зазначається, що Крістіан Шош продовжує справу свого діда – відомого закарпатського винороба у третьому поколінні Карла Шоша. Сім’я Шошів вирощує виноград на території у 7,5 гектарів на південному схилі гори. Винороби у виготовленні вин дотримуються традиційних технологій, витримуючи напої в дубових бочках. 

Wine Lovers Wine Awards – один із найвпливовіших дегустаційних конкурсів Центральної та Східної Європи, який щорічно проводять у Будапешті. Цьогоріч Україну на конкурсі презентувало 6 виноробень. Загалом було представлено 11 країн, а це 256 виноробень та 840 вин. Як знак підтримки України, організатори вже другий рік поспіль надають можливість українським виноробам взяти участь у конкурсі безкоштовно.

Повний список переможців дегустаційного конкурсу дивіться тут.

Читайте також:
У серпні відбиратимуть вина для французького культурного центру вина La Cité du Vin
Пивоварня «Джон Гашпар» випустила пиво на честь «професора з окопу» Федора Шандора

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті