У серпні відбиратимуть вина для французького культурного центру вина La Cité du Vin

 У серпні відбиратимуть вина для французького культурного центру вина La Cité du Vin

До 7 серпня триває реєстрація учасників Всеукраїнського відбору Амбасадорських вин 2023, які вже вдруге будуть презентовані у проєкті «Українське вино – частина світової культурної спадщини вина La Cité du Vin». Про це повідомляє Корпорація «Укрвинпром».

Відбір посольських вин відбудеться у два етапи – з 15 по 16 серпня. Офіційні результати оголосять 17 серпня.

Відібрані найкращі зразки презентуватимуть Україну в культурному центрі вина La Cité du Vin у французькому місті Бордо, яке називають світовою столицею виноробства, адже це центр одного з найбільших знаменитих винних регіонів світу.

– Беручи участь у такому неймовірному міжнародному проєкті, українські підприємці вкотре доводять високу якість та автентичність свого продукту, закріплюючи статус України як провідної виноробної держави, – йдеться в повідомленні Корпорації «Укрвинпром».

Загалом для культурного центру вина La Cité du Vin відберуть 21 вино. Відбір вин проводиться відповідно до офіційних критеріїв, наданих представниками La Cité du Vin задля забезпечення неупередженості членів дегустаційної комісії та відкритості й правдивості відбору. Усі надіслані зразки будуть ретельно переглянуті та оцінені згідно з найвищими стандартами якості за 100-бальною системою, а результати будуть оголошені та подані у вільному доступі.

Щороку культурний центр вина La Cité du Vin приймає в середньому 400 000 відвідувачів зі 180 країн світу, а також понад 1000 французьких і міжнародних журналістів, 1100 груп і 400 приватних заходів, презентуючи відвідувачам історію світового виноробства та виноградарства.

Музей La Cité du Vin було відкрито у 2016 році, й за 7 років свого існування тут прийняли понад 2 мільйони відвідувачів з усього світу. Він займає почесне 7 місце серед найкращих музеїв на планеті, а його унікальна та цікава форма будівлі навіть нагадує вино, що плескається у келиху. Постійна експозиція музею — інтерактивна, присвячена всебічним темам вина різних культур та часів. Під час екскурсії відвідувачам пропонується дегустація винних напоїв із панорамних видом на околиці Бордо, а також функціонує винний магазин, в якому можна придбати вина з понад 70 країн світу — у тому числі українське.

Про те, які вина презентували Україну в La Cité du Vin від минулого року до сьогодні – читайте за посиланням.

Читайте також:
«Героїчне» виноградарство та вино на міжнародній виставці Enovitis Extreme 2023
Вина MON CRAFTO: диверсифікація бізнесу як вектор розвитку

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті