Винороб Іван Плачков очолив Українсько-Болгарську торгово-промислову палату

 Винороб Іван Плачков очолив Українсько-Болгарську торгово-промислову палату

Установче засідання Українсько-Болгарської торгово-промислової палати відбулося 3 листопада.

Участь у засіданні взяли президент ТПП України Геннадій Чижиков, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Болгарія Віталій Москаленко, Голова торговельно-економічної місії Посольства Республіки Болгарія в Україні Стефан Софронієв та 30 підприємців, йдеться на сайті ТПП.

Учасники схвалили Положення про діяльність Українсько-Болгарської ТПП й обговорили план першочергових заходів.

Геннадій Чижиков подякував учасникам засідання за активну роботу з поглиблення українсько-болгарських стосунків і привітав з обранням головою Українсько-Болгарської торгово-промислової палати Івана Плачкова, винороба, засновника і співвласника виноробні «Колоніст».

Читайте також: Винороб Іван Плачков звернувся до українців: «Віддавайте перевагу нашим – українським винам!»

«Торгово-промислова палата України надзвичайно цінує відносини із нашим ключовим партнером у Південно-Східній Європі. Ми бачимо потребу бізнесу обох країн в зміцненні ділових зв’язків і системній підтримці. Щоб підтримати позитивні тренди, задані підприємцями наших країн, створили сьогодні Українсько-Болгарську торгово-промислову палату», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

За прогнозами, 2021 року обсяг зовнішньої торгівлі між Україною й Болгарією перевищить рекорд в $1 млрд доларів. Приріст відбувається у всіх галузях – від продажу харчових продуктів до нафтопродуктів. За даними Віталія Москаленка, посла України у Болгарії, після спаду пандемії очікується подвоєння туристичного потоку українців до Болгарії – до 1 млн людей на рік.

Основним напрямом роботи Українсько-Болгарської ТПП мають стати заходи з активізації та поглиблення ділових відносин між Україною та Республікою Болгарія (економічні самміти, бізнес-форуми, ділові місії, дослідження актуальних ринків, пошук партнерів тощо).  

Українсько-Болгарська ТПП діятиме на засадах добровільності та рівноправності її учасників, є відкритою для вступу нових членів і зацікавлена у взаємовигідних партнерських відносинах з іншими організаціями та установами.  Новостворена палата активізує контакти та налагодить кооперацію між бізнесом України та Болгарії, підтримуватиме різні форми ділового двостороннього співробітництва.

Геннадій Чижиков закликає нових підприємців долучатись до Українсько-Болгарської торгово-промислової палати.

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті