Вино робитимуть з нових сортів винограду

 Вино робитимуть з нових сортів винограду

У листопаді Генеральна асамблея виноробів на голосуванні прийняла два нові сорти винограду. Тепер рішення має ухвалити INAO.

Якщо INAO ухвалить позитивне рішення, то висаджувати нові сорти для вина можна буде вже в сезоні 2022/23, повідомляє сайт agro.24tv.ua. Селекціонери відзначають позитивні характеристики нових сортів.

Petit Manseng — білий сорт винограду, з якого виробляють вино найвищої якості серед усіх сортів винограду сімейства Мансенг. Він має дрібні ягоди та низьку врожайність. З нього роблять вина пізнього збору. Він вже встиг здобути популярність у США та Австралії.

Сорт Liliorila створив П’єр Марсель Дюркеті в Бордо ще у 1956 році. Зараз ним засаджені лише кілька гектарів на півдні Франції. Вино з цього винограду має хороший смак та структурний інтенсивний фруктовий аромат.

Винороби припускають, що зі зміною клімату та виведенням нових сортів на ринку з’явиться більше солодких вин.

Читайте також: Пино нуар органического производства – это летающая корова!

Догляд за виноградом в осінньо-зимовий період: поради

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net


Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті