Вино Big Wines Big Art Ivan Marchuk limited edition 2020 Odesa Black здобуло гранд-золото на міжнародному конкурсі Mondial des Vins Extrêmes

 Вино Big Wines Big Art Ivan Marchuk limited edition 2020 Odesa Black здобуло гранд-золото на міжнародному конкурсі Mondial des Vins Extrêmes

Нещодавно з’явилися результати міжнародного дегустаційного конкурсу «героїчних» вин Mondial des Vins Extrêmes. Українське вино Big Wines Big Art Ivan Marchuk limited edition 2020 Odesa Black від Vinos de La Luz здобуло гранд-золото. Про це повідомляє CEO Big Wines, української філії Vinos de La Luz, Наталія Бурлаченко.

– Друзі, маю поділитися чудовою новиною! Отримали результати конкурсу Cervim – Viticoltura Eroica, на якому наша компанія Vinos de La Luz представляла вина з чотирьох країн світу, включно з українським Big Wines Big Art. Ось результати: Iluminado USA 2018 – золото, Peñafiel 2018 – золото, Callejón Single Vineyard Pampa el Cepillo 2020 – золото, українське Big Wines Big Art Ivan Marchuk limited edition 2020 Odesa Black – гранд-золото. Щиро радіємо такому досягненню. Українські вина впевнено крокують світом, але хоч ці кроки і сміливі, та ще дуже малі. Тож підтримуймо своє українське виноробство, обираймо українське вино в супермаркетах, винних бутіках і ресторанах! Що більше ми будемо обирати своє, поширювати, розповідати всім, яке чудове в нас є вино, то більшим буде попит в Україні і поза її межами, – ділиться враженнями Наталія Бурлаченко.

Також на конкурсі золоті нагороди виборола виноробня BIOLOGIST Craft Winery за вина Traminer Orange 2021 та Merlot 2020.

Загалом на  конкурсі вручили 46 гранд-золота, 238 золотих медалей. Дегустаційний конкурс Mondial des Vins Extrêmes відбувся цьогоріч 31 раз. Всього журі оцінювало 863 вина від 319 виноробн з 26 країн світу.

Конкурс вин Mondial des Vins Extrêmes, організований CERVIM під патронатом OIV (Міжнародної організації з вина та виноградної лози) та санкціонований Міністерством сільськогосподарської, продовольчої та лісової політики, – це єдиний винний конкурс у світі, присвячений просуванню вин, вироблених у так званих «героїчних» виноробних районах. Конкурс відбирає найкращі вина, вироблені в районах екстремального виноградарства, з метою захисту та винагороди виробництва невеликих виноробних площ. Володарі самобутньої історії та носії багаторічної традиції, ці регіони охороняють цінні та унікальні ландшафти й зосереджені на вирощуванні переважно місцевих сортів винограду. Однак ці справжні «заповідники виноробства» можуть опинитися під загрозою зникнення через значні витрати на виробництво, які в десять разів вищі, ніж у рівнинних виноградниках.

Детальніше про вино BIG WINES BIG ART limited edition читайте в журналі «Напої. Технології та Інновації» № 2 (2023). В ексклюзивному інтерв’ю Наталія Бурлаченко розповіла про особливості виготовлення цього вина, про просування бренду та про подальші плани.

Журнал можна безкоштовно завантажити на сайті або придбати друковане видання, звернувшись у редакцію за контактами:
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті