Вина «Шато Чизай» здобули 2 срібні нагороди на найпрестижнішому дегустаційному конкурсі

 Вина «Шато Чизай» здобули 2 срібні нагороди на найпрестижнішому дегустаційному конкурсі

Вина «Шато Чизай» вибороли цінні нагороди – дві срібні медалі – на найпрестижнішому та найсуворішому дегустаційному конкурсі у світі Mundus Vini, що відбувся в лютому в німецькому місті Нойштадт.

Срібні нагороди здобули 2 вина:

  • витримане вино Merlot 2018 (89 балів зі 100)
  • сухе червоне витримане вино Pinot Noir 2018 (89 балів зі 100)

– У Шато Чизай – одні з найцінніших нагород за всю історію участі в міжнародних конкурсах. Це складно, почесно та відповідально, адже це Mundus Vini! Престижний. Професійний. Строгий. І все в ступені «най». Це про найбільш консервативний конкурс у винному світі, за що його люблять, бояться, поважають. Нагороди цього конкурсу – найкращий сигнал про якість вина і високий рівень виноробні для всіх у винній справі в світі. Найнижчі нагороди Mundus Vini вважають ціннішими, ніж золоті медалі багатьох міжнародних конкурсів. І тому так багато значать високі 86 балів для ігристих вин Carpathian Sekt: брютів Черсегі і Блауфранкіш, – йдеться на фейсбук-сторінці виноробної компанії.

Mundus Vini – одне з найбільш суворих змагань вин зі всього світу. Журі – 300 визнаних експертів виноробства, торгівлі, гастрономії, винного бізнесу, ЗМІ. Загалом на дегустаційному конкурсі оцінювали 7568 вин.

Читайте також:
Українських виноробів запрошують взяти участь у дегустаційному конкурсі «Сорт і теруар. Мікровиноробство. Незламні»
Благодійний фонд у пам’ять про сомельє Вікторію Замченко уже почав функціювати

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті