Українських виноробів запрошують взяти участь у дегустаційному конкурсі «Сорт і теруар. Мікровиноробство. Незламні»

 Українських виноробів запрошують взяти участь у дегустаційному конкурсі «Сорт і теруар. Мікровиноробство. Незламні»

VII Дегустаційний конкурс «Сорт і теруар. Мікровиноробство. Незламні» відбудеться в Києві 1 квітня 2023 року. Організовує конкурс Всеукраїнська асоціація виноробів і сомельє, Асоціація кавістів України та Перша в Україні Школа сомельє «Майстер-клас».

– Пропонуємо вам взяти участь в конкурсі, що дасть можливість презентувати свої вина, порівняти їх з винами своїх колег, зрозуміти, на що звернути увагу, враховуючи місце вина в рейтингу конкурсу, отримати сильну інформаційну підтримку і рекламу свого вина. Вперше в конкурсі беруть участь винні дистиляти, – йдеться в анонсі організаторів події.

На дегустаційному конкурсі не тільки оцінюватимуть сортові вина мікровиноробів України, винні дистиляти, а й визначатимуть «Абсолютного Переможця Конкурсу» (краще вино за загальним балом від журі) та «Переможців номінацій Конкурсу» (12 номінацій).

Вина «Абсолютного Переможця Конкурсу», «Кращий дистилят» і «Переможці номінацій Конкурсу» будуть презентовані в листопаді 2023 г. в готелі «InterContinental» (м. Київ) на VIII Міжнародному Форумі виноробів і сомельє.

Читайте також:
В Україні з’явилася настільна гра про українське вино
Вина та бренді з лохини виготовляють на Київщині

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті