Вина SHABO з’явилися на ринку Фінляндії

 Вина SHABO з’явилися на ринку Фінляндії

Компанія SHABO відкрила ринок Фінляндії для своїх вин. Це 21-а країна, де можна знайти вина українського виробника. Зокрема, вина та бренді компанії будуть представлені у фінській мережі Alko. Про це йдеться на офіційній фейсбук-сторінці SHABO.

– Наша місія — поширювати українську культуру, розповідаючи світові про Україну через вино. Отже, тепер і суворі фіни зможуть насолодитись лагідним та вишуканим смаком якісних українських вин, – йдеться у повідомленні.

На полицях мережі Alko можна буде знайти вина Shabo Original, Reserve та бренді Modern Collection.

– Нашій з вами продукції вдалось потрапити на ринок однієї з найвибагливіших країн щодо правил реалізації алкоголю. Річ у тому, що продаж таких продуктів у Фінляндії здійснюється лише через Alko (незалежну компанію, що належить державі та керована й контрольована Міністерством соціальних справ та охорони здоров’я). Ця мережа магазинів має відповідні обмеження щодо графіка продажу і навіть днів тижня (у неділю чи на свята в цій країні ви не зможете придбати алкоголь). А потрапити зі своїм закордонним продуктом на полиці цієї мережі ви маєте право лише після того, як виграєте тендер. Тут, своєю чергою, повинен бути відповідний запит від Alko, “що їм необхідні вина від конкретної країни”. І, наскільки мені відомо, вперше за всю історію Alko цей запит на українські вина й поставили. Тендерний процес може зайняти до 30 тижнів з моменту заповнення форми на участь до отримання остаточних результатів. А сам запуск на ринок відбувається ще через 2-3 місяці. Наш STEP-BY-STEP тривав з осені 2022. Якість продукції допомогла швидко і безперечно перемогти, – зазначив на особистій фейсбук-сторінці співзасновник компанії SHABO Гіоргі Іукурідзе. 

Нагадаємо, що нещодавно вина SHABO привезли 10 золотих медалей з наймасштабнішого конкурсу Berliner Wine Trophy 2023, що відбувся в Берліні. Це найбільший у світі дегустаційний конкурс із найсуворішими правилами, що відбувається під патронатом OIV та UIOE.

Читайте також:
Делегація МОВВ взяла участь у пресконференції, присвяченій досягненням та майбутньому виноробної галузі України
Верховна Рада ухвалила законопроєкти для підтримки виноробів та малих виробників крафтових спиртних напоїв

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті