Вина SHABO здобули рекордну кількість нагород на міжнародному конкурсі Berliner Wine Trophy 2023

 Вина SHABO здобули рекордну кількість нагород на міжнародному конкурсі Berliner Wine Trophy 2023

Фото – Центр культури вина Шабо

Одразу 25 високих відзнак здобули вина SHABO від найсуворіших експертів та критиків світу на одному з наймасштабніших конкурсів світу Berliner Wine Trophy 2023. Серед цих нагород — 10 золотих медалей.

Серед золотих призерів:

  • Каберне-Мерло Shabo Grande Reserve 2020
  • Каберне Фран-Мерло-Сапераві Shabo Grande Reserve 2019
  • природно-напівсолодке Мускат Оттонель Shabo Limited Edition 2020
  • Ркацителі за кахетинською технологією Shabo Limited Edition 2021
  • Мускат Оттонель марочне десертне Shabo Limited Edition 2016
  • Трамінер марочне десертне Shabo Limited Edition 2016
  • Каберне марочне десертне Shabo Limited Edition 2016
  • Каберне Shabo Reserve 2021

Також золото отримали Шардоне та Каберне 2015 року врожаю з ексклюзивної фамільної колекції родини Іукурідзе. Exclusive Release — винятково преміальні колекційні вина, які ніколи не продавались.

Berliner Wine Trophy став найбільшим у світі винним конкурсом і найважливішим міжнародним винним викликом Німеччини під патронатом OIV та UIOE. Щороку BWT об’єднує відомих виробників і дистриб’юторів з усього світу, і кількість надісланих зразків неухильно зростає до понад 14 000 заявок на рік. І лише 30% учасників можуть отримати нагороди.

Винороби, сомельє, винні критики, Masters of Wine, виноградарі, профільні журналісти та трейдери — до журі цього конкурсу долучають лише найкращих експертів.

Робота конкурсу Berliner Wine Trophy 2023 тривала 10 днів – із 25 лютого до 5 березня у Берліні. Вина оцінювали відповідно до міжнародних стандартів виноробних асоціацій OIV та UIOE за 100 бальною системою під нотаріальним контролем. Процес настільки закритий та суворий, що навіть після оголошення результатів журі не знають, вина якого виробника вони оцінювали та чи увійшов їхній фаворит до переліку переможців.

– Пишаємось, що вдається продовжувати гідно презентувати Україну на міжнародній арені та здобувати ці перемоги. Вперше теруар неповторної української землі на авторитетному Berliner Wine Trophy оцінили у 2021 році. Тоді SHABO привезла одразу 5 золотих медалей. Вже наступного разу, у 2022 році нам вдалось отримати 17 нагород, з них – 9 золотих. Віримо, що дали тільки більше, – йдеться в повідомленні компанії.

Читайте також:
Вперше в історії українські вина презентували на виставці натуральних вин RAW Wine
Органічне технічне виноградарство та вино під торговою маркою MON CRAFTO – такий бізнес розвивають на Житомирщині

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті