Вина SHABO отримають правову охорону географічного зазначення

 Вина SHABO отримають правову охорону географічного зазначення

Вина SHABO отримають правову охорону географічного зазначення — «Вина назви місця походження ШАБАГ /CHABAG». Це давня історична назва регіону на Одещині, де виготовляють вино. Про це SHABO повідомляє в Facebook.

“В країнах Євросоюзу це відповідає статусу PDO (Protected Designation of Origin). Якщо коротко, то це, як ті славнозвісні пармезан чи шампанське, які називаються так, бо «народжені» саме на відповідній території”, — йдеться у повідомленні. 

Щоб отримати правову охорону географічного зазначення, потрібно пройти непростий шлях, який вимірюється роками, десятками експертиз спецвідомств і працею не лише співробітників SHABO, а і цілих поколінь, які заклали тут виноградарський край. 

У компанії додають, що ще у 2012 році компанія SHABO перша та єдина в Україні отримала статус Контрольовані найменування за походженням, що є найближчим до PDO. 

“Наразі у Мінекономіки розглянуто та погоджено другу специфікацію, аби ми отримали захищену назву місця походження ЄС. Цей наступний крок для нас є вкрай важливим, адже додасть ще один привід українцям пишатися вином рідної країни”, — наголошують у SHABO. 

Читайте також: Національні вина привезли 3 золота та 1 срібло з конкурсу MUNDUS VINI 2021 Summer Tasting

Солодко без цукру! Як SHABO єдина в Україні створює природно-напівсолодкі вина

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті