Вина KOBLEVO вперше презентували на міжнародній виставці в Лондоні

 Вина KOBLEVO вперше презентували на міжнародній виставці в Лондоні

Вина відомого українського виробника KOBLEVO вперше презентували на міжнародній виставці London Wine Fair. Український національний стенд уже другий рік поспіль бере участь у виставці. Загалом, цього року Україну на міжнародній арені презентувало 10 виробників.

– Найбільш комплементарними став білий Мускат, Мускат Голд, Рислінг з Селекту та Бренді. Неодноразово відзначали незвичайну і привабливу пляшку бренді. Серед червоних безперечний лідер – Червона Калина із патріотичної автентичної лінійки. Також сподобалось Шардоне, як у тихому вині з лінійки Резерв, так і в ігристому брюті ТМ Маренго. По Мускат Голд приходили по «сарафанному радіо». Пішли чутки, що на українському стенді є щось незвичайне. Приходили португальці, англійці тощо. Смак не типовий для європейського ринку, семпли швидко закінчилися, останню пляшку довелось приховати і давали дегустувати вже тільки тим, хто прийшов скуштувати саме його, – коментують представники компанії.

Найбільшу увагу серед вин KOBLEVO привертав дизайн патріотичної лінійки навіть серед тих, хто не цікавився категорією саме тихих вин.

– Автентична лінійка вин KOBLEVO сягає глибини народної пам’яті та вирізняється зображенням унікального Самчиківського розпису на етикетках. Такими малюнками з вираженими мазками яскравих кольорів здавна розписували будинки зовні та в середині, посуд та інші побутові речі. Народне українське малярство з Південно-Східної Волині, що практично зникло з нашого ужитку та пам’яті, тепер відновлюється завдяки небайдужим серцям та шириться Україною, – кажуть у компанії.

Наразі патріотична серія налічує 4 позиції українського вина: «Стефанія», «Мрія», «Моя Червона Калина» та «Вільна Пташка». Кожна позиція вина – це ще один візерунок, ще одна частинка нашої історії.

 «Стефанія» – вино KOBLEVO червоне ординарне столове напівсолодке. Назва присвячена пісні гурту Kalush Orchestra, яка перемогла на пісенному фестивалі Євробачення 2022. Пісня “Стефанія”, що лунає над Європою.

 «Мрія» – вино KOBLEVO біле ординарне столове напівсолодке. Мрія як елемент символізму підкреслює незламність духу українського народу. Мрію не здолати та не перемогти нікому і ніколи. Жовто-блакитна гама кольорів на етикетці символізує український прапор як символ Державності.

 «Вільна Пташка» – вино KOBLEVO біле ординарне столове сухе з сортів винограду Трамінер та Аліготе. В основу покладений символізм найголовнішої мрії кожного українця бути вільними. Символ вільного птаха підкреслює прагнення українського народу до свободи. 

 «Червона Калина» – вино KOBLEVO ординарне столове сухе червоне з сортів винограду Каберне та Мерло. Назва вина присвячена відомій пісні «Ой у лу́зі черво́на кали́на». Із символу української нації вона стала символом нашої сьогоднішньої боротьби за життя, свободу, майбутнє та Україну. Червона, як і люблячі та вільні серця українців, вона незламно продовжує розквітати. І на етикетках вина від KOBLEVO – також.

– Представники HoReCa відразу почали ділитися контактами своїх постачальників, щоб ми якнайшвидше почали з ними співпрацювати, а вони змогли почати замовляти вина Коблево до своїх барів і готелів.Тож ми сподіваємося, що продукцію KOBLEVO скоро можна буде побачили на полицях британських та інших європейських магазинів. В цілому ж дуже відчутна підтримка України на міжнародній арені, – підсумовують представники компанії.

Більше про те, як компанії KOBLEVO вдається підтримувати марку одного з найкращих виробників вина в Україні, читайте в журналі “Напої. Технології та Інновації” №4-5 (2022), який можна  завантажити безкоштовно.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті