Підписано меморандум про співпрацю у розвитку винного туризму Закарпаття
Вперше з колективним стендом українські винороби презентуватимуть свої вина на міжнародній виставці ProWein 2023
Українські винороби презентують свою продукцію під брендом Wines of Ukraine на міжнародній виставці вина та алкогольних напоїв ProWein 2023, що відбудеться в Дюссельдорфі 19-21 березня 2023 року.
Участь українських виноробів на міжнародній виставці ProWine 2023 організовує Асоціація крафтових виноробів України за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» за сприяння Генерального консульства України в м. Дюссельдорф, Німеччина, повідомляє uwines.com.ua.
– Саме зараз наше завдання — активно розвивати бренд Wines of Ukraine, — вважає Світлана Цибак, представниця Wines of Ukraine, голова Асоціації крафтових виноробів України та директорка з розвитку Beykush Winery. — Увага до України у світі надзвичайна. Ми маємо розповісти про те, що, попри війну, життя триває, ми продовжуємо вирощувати виноград і виробляти вино, що вже визнане світом. Ми раді робити свою справу, працювати на нашу Перемогу.
На стенді Wines of Ukraine на ProWein будуть представлені 10 виноробних компаній:
- Beykush Winery (Миколаївщина)
- Father’s Wine VВ (Тернопільщина)
- Виноробня князя Трубецького (Prince Trubetskoi Winery) (Херсонщина)
- Chateau Chizay (Закарпаття)
- Stakhovsky Wines (Закарпаття)
- Крафтова виноробня Biologist (Київщина)
- Виноробня Колоніст (Одещина / Південна Бессарабія)
- Villa Tinta (Одещина / Південна Бессарабія)
- My Wine by Eduard Gorodetsky (Одещина)
- 46 Parallel Wine Group (Одещина).
Також учасником експо вчергове стане виноробня SHABO Family Winery з Одещини з власним стендом та найбільший український виробник ігристих — компанія Artwinery.
– Наша головна мета — відновити справедливість і повернути Україну на світову карту виноробства. Виноробство на теренах України існує з часів трипільської культури (тобто — 7 тисяч років). Найбільшого розквіту воно набуло між 7-1 століттям до нашої ери. Ми маємо різноманітні теруари, десятки локальних сортів винограду, а найголовніше — нову генерацію виноробів, котрі переосмислили досвід пращурів, пов’язали це з сучасними тенденціями та готові представити світу нову історію українського виноробства, — зазначає Сергій Клімов, представник команди Wines of Ukraine, засновник Kyiv Food and Wine Festival, ідеолог та співвласник Like a Local’s wine bar.
Читайте також:
Благодійний фонд у пам’ять про сомельє Вікторію Замченко уже почав функціювати
Вино з лохини, жимолості та інших ягід: у Житомирі виготовляють виноградні та плодово-ягідні вина