Вперше відбулася дегустація вин Київщини

 Вперше відбулася дегустація вин Київщини

23 грудня 2021 р. в рамках Науково-практичного семінару з виноробства «Історія та сучасність українського виноробства на Київщині» вперше відбулася дегустація вин Київщини.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Учасники семінару продегустували вина шести виноробень Київщини, змогли почути історію створення кожної з них, познайомилися особисто з виноробами і максимально насолодилися унікальними смаками 19 вин.

«Для когось може бути дивним та незвичним саме словосполучення “вина Київщини”, проте виноробство в околиці Києва має багаторічну історію та високі досягнення, – зазначив Володимир Печко, голова ГС «УКРСАДВИНПРОМ», співорганізатор заходу. – Звичайно, площі виноградників не вимірюються в тисячах гектарів, проте смак та аромооксамит вин зачаровує».

Захід був проведений з метою популяризації вина українського виробництва та розвитку виноробної галузі України, а також аналізу продукції найкращих виробників вітчизняного вина.

Читайте також: Світове виробництво вина у 2021 році буде вкрай низьким

До дегустації були представлені вина таких виноробень Київщини: виноробня Григорія Кулініченка, виноробня Wine Idea, виноробня Biologist Craft Winery, сімейна виноробня «Кассія», виноробня «Трипільське nouveau», виноробня Willa Lamash, виноробня Narovylo.

Як резюмувала після дегустації Наталія Благополучна, президент Всеукраїнської Асоціації виноробів і сомельє, співорганізатор заходу: «Усі вина (19 зразків) показали себе надзвичайно!! Винороби Валерій Наровило, Ігор Петренко, Микола Касьяненко, Олександр Ламаш, Григорій Кулініченко, Микола Лясовий – ви всі великі молодці! Вина Київщини є! Дякуємо усім і до нових зустрічей за келихом вина України!»

Захід було організовано за підтримки ГС «УКРСАДВИНПРОМ», АСОЦІАЦІЯ КАВІСТІВ УКРАЇНИ, Управління туризму Київської ОДА, Управління агропромислового розвитку Київської ОДА, Sophienwald Ukraine, Всеукраїнська асоціація виноробів і сомельє, Клуб експертів, Міністерство аграрної політики та продовольства України. Дегустація відбулася у київському аналітичному центрі “Клуб експертів”.

Читайте також: Успішне виноградарство та виноробство: запрошуємо на профільну конференцію

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті