Відбувся VІІ Міжнародний форум виноробів і сомельє

 Відбувся VІІ Міжнародний форум виноробів і сомельє

У Всеукраїнських Конкурсах кавістів і сомельє були визначені переможці

21 листопада 2021 р. в готелі InterContinental (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2А) відбувся VІІ Міжнародний Форум виноробів і сомельє. Захід супроводжували проведення фіналу конкурсів кавістів та сомельє, а також презентації вин партнерів конкурсу, винних келихів, благодійний аукціон та фестиваль молодого вина. Про це повідомили організатори.

Напередодні фіналу Всеукраїнських Конкурсів кавістів і сомельє відбулися теоретичні тури, в яких взяли участь більше 40 учасників з усіх міст України (Чернівці, Харків, Дніпро, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Київ та ін.).

У півфінал конкурсів вийшли 6 кавістів і 6 сомельє. 

Тури півфіналів конкурсів передбачали презентацію вин та інших напоїв у бутику чи в ресторані, декантацію вин (для сомельє), «сліпу» дегустацію, складні завдання «сюрприз» та ін.
Після цього журі за результатами конкурсів визначило фіналістів.

Членами журі професійних конкурсів були представники партнерів, відомі сомельє, зарубіжні гості Форуму.

Після проведення фіналів Всеукраїнських Конкурсів кавістів і сомельє, були визначені переможці.

VI Всеукраїнський Конкурс кавістів «Кращий кавіст України – 2021»:

  • 1 місце – Ярослав Панчук (м. Київ)
  • 2 місце – Валерій Кабанов (м. Київ)
  • 3 місце – Владислав Кушнарьов (м. Київ)


XIX Всеукраїнський Конкурс сомельє «Український сомельє – 2021»:

  • 1 місце – Ольга Гірман (м. Київ)
  • 2 місце – Євгенія Осадча (м. Київ)
  • 3 місце – Олег Кецко (м. Львів)

Усі фіналісти отримали дипломи, кубки, цінні подарунки від партнерів, грошові премії від Генерального партнера ТМ «VINOS DE LA LUZ».

Читайте також: Найкращим сомельє-2021 стала Ольга Гірман

Зазначимо, що наступного року буде вже ювілейний 20 Всеукраїнський Конкурс сомельє «Український сомельє – 2022».

Окрім того, в рамках Міжнародного Форуму виноробів і сомельє відбувся перший Фестиваль молодого вина «Українське молоде». На фестиваль були запрошені переможці VI Дегустаційного Конкурсу «Сорт і теруар, Мікровиноробство -2020». Винороби представили вина 2020 та 2021 років врожаю з різних областей України (Одеська обл. – ТМ «Виноград-Одеса» від Андрія Гайдая, Миколаївська обл. – вина Бориса Пекера, Харківська обл. – ТМ «De Laransa», Черкаська обл. – вина ТМ «KSV» Сергія Коваленка, Дніпропетровська обл. – вина від Володимира Симакіна, Тернопільська обл. – вина ТМ «Fathers Wines»).

Для учасників заходу пройшла презентація ексклюзивних винних келихів ручної роботи від власника ТМ «Sophienwald» пана Герхарда Іллека (Австрія).
А завершили захід благодійний аукціон відомих вин Бордо від компаніі «LGCF» (Франція) та урочистий вечір «Вечеря виноробів».

Організаторами професійних заходів виступили Всеукраїнська асоціація виноробів і сомельє, Асоціація кавістів України, Перша в Україні Школа сомельє «Майстер-клас».

Читайте також: Національна ресторанна премія “СІЛЬ” 2021 оголосила переможців

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті