Новий журнал «Пиво. Технології та Інновації» невдовзі вийде друком
В Україні з’явився новий бренд горілки – NEPOBORNA
Нещодавно в Україні з’явився новий український преміальний бренд горілки – NEPOBORNA, яку присвятили спротиву та перемозі. Бренд запустив Ігор Назаров, ексхед Brown Forman Ukraine (Jack Daniel’s та Finlandia), і компанія Regno (відомий імпортер алкоголю та делікатесів на ринок України), пише Posteat.
– Я насамперед маю на меті створити якісний продукт, народжений у спротиві під обстрілами, що буде гідно презентувати Україну на міжнародній арені добірного алкоголю. По-друге, планується довгострокова підтримка та відбудова України завдяки донатів з кожної пляшки. Ну і останнє, але не менш важливе — в планах вивести на світовий рівень не водку (російську), а саме горілку як наш національний продукт, як Cognac з Франції, Tequila з Мексики або Porto з Португалії, – розповідає Ігор Назаров.
За неймінг, дизайн та комунікацію в створенні бренду відповідала бренд-маркетингова агенція Grape. Відоме зображення на етикетці пляшки використовується офіційно, за згоди його автора — Бориса Гроха, українського художника з Криму. Якістю горілки займався Іван Бачурін, президент Асоціації Сомельє України. Сайт робив Макс Степенко, геній маркетингу та власник найкрутішого вебдизайну Thefirstthelast.agency в Україні.
– REGNO та особисто я беремо на себе зобов’язання протягом наступних 5 років спрямовувати кошти на відбудову України. Поки що через дефіцит компонентів та високу собівартість плануємо донатити кілька доларів з ящика на благодійний фонд «Центр Волонтерства та Захисту», який, своєю чергою, буде вибирати зруйновані об’єкти та відновлювати їх. І це не просто слова, як у деяких брендів зараз, адже ми щомісяця будемо звітувати про перераховані кошти та висвітлювати реальні кейси відбудови. Вже навіть обрано перший об’єкт у моєму рідному Миколаєві, обстріляний смерчами у березні. Потім це може бути млин у Чернігові або школа в Сумській області. Після війни планую збільшити донати та братися за більш масштабні проєкти. Особливу увагу будемо приділяти продажу за кордон, дистриб’ютор з кожної країни матиме змогу обирати, на які об’єкти спрямувати кошти, або навіть пропонувати свої ідеї. До речі, першу партію ми продали за лічені дні та вже перерахували понад 100 тисяч гривень на благодійний фонд, – ділиться Ігор Назаров.
Читайте також:
Верховна Рада підтримала запровадження електронного акцизу на алкоголь і тютюнові вироби
«Шато Чизай» запускає завод з виробництва виноградних спиртів та створює ігристі вина методом Шарма-Мартінотті на власних потужностях