В Україні з’явилася настільна гра про українське вино

 В Україні з’явилася настільна гра про українське вино

В Україні з’явилася настільна гра про українське вино в форматі інтерактивного винного курсу. Про вихід унікальної гри розповів амбасадор українських вин, власник Uwines Group, організатор Kyiv Food and Wine Festival, ідеолог та співвласник Like a Local’s Сергій КЛІМОВ на особистій фейсбук-сторінці.

– Я довго йшов до цієї миті, але нарешті готовий презентувати гру про українське вино Uwines Амбасадори. Це квінтесенція того, що потрібно знати про українське вино, щоб по-справжньому його зрозуміти. Тут є герої, які познайомлять вас з історією та фактами, виноробнями та виробництвом, регіонами та сортами українського винограду, і, звичайно, українськими винами. З часом планую випускати і нові серії питань для тих, хто вже чудово засвоїть перший випуск, – йдеться в повідомленні Сергія Клімова.

Гра Uwines Амбасадори допоможе в легкому та захопливому режимі більше дізнаватися про історію українського виноробства, сорти винограду, регіони, вина тощо.

Суть гри полягає в тому, щоб зібрати найбільше карток в кінці, дізнатися і запам’ятати багато цікавого про українське вино та посмакувати ним, адже впродовж гри неодмінно доведеться не одноразово ним смакувати. Перемагає той, у кого в кінці гри найбільше карток.

– Українське виноробство розвивається надзвичайно швидкими темпами. І все це завдяки виноробам, які застосовують сучасні техніки, експериментують із сортами винограду та технологіями, вивчають свої теруари та постійно відкривають нові. І я впевнений: що більше людей знатимуть про це, то швидше наша країна зможе відновити втрачену виноробну історію, а українці почнуть більше пишатися українським вином, – зазначає Сергій Клімов

Читайте також:
Вина та бренді з лохини виготовляють на Київщині
Журнал «Напої. Технології та Інновації» можна завантажити безкоштовно!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті