В Україні обрали найкращого винного амбасадора

 В Україні обрали найкращого винного амбасадора

Цьогоріч в Україні вдруге обрали переможця премії “Найкращий амбасадор Бренду українського вина”. Цю почесну нагороду започаткувала компанія SHABO у 2020 році для відзначення тих, хто робить неабиякий внесок у популяризацію українського вина. Про це повідомили в компанії SHABO.

Торік SHABO створила премію, завдяки якій можна було б відзначити людей, підтримка, праця та зусилля яких знайомлять світ з українським вином. У 2021 році на винний “Оскар” претендували кілька десятків номінантів. Серед них – сомельє, винні журналісти, засновники винних барів та інші експерти. Найкращого амбасадора Бренду українського вина обирали шляхом народного голосування на сторінці Facebook компанії.

24 грудня оголосили переможця національного винного “Оскара”. «Найкращий амбасадор Бренду українського вина 2021» — Єгор Бєлов, сомельє InterContinental Kyiv.

Як повідомили організатори конкурсу, переможець набрав понад 20% від загальної кількості голосів.

“Щиро вітаємо переможця та бажаємо нескінченного натхнення продовжувати розвивати Бренд українського вина!!! Вам же, наші учасники номінації, та всім, хто взяв участь у голосуванні – щиро вдячні за активність та небайдужість! Ви неймовірні!, – йдеться у повідомленні компанії SHABO.

Нагадаємо, конкурс “Найкращий амбасадор Бренду українського вина” – це важлива традиція, яка підбиває підсумки виконаної роботи та надає можливість подякувати тим, хто став “супергероєм” у популяризації українського вина у світі.

На переможця народного голосування чекає почесне звання “Найкращий амбасадор Бренду українського вина 2021” та сертифікат на власну Wine Cell на 18 пляшок у Фамільній енотеці родини Іукурідзе.

Окрім того, лауреат увійде в історію – адже, для того, щоб увічнити цей момент, SHABO спільно з архітектором та митцем Михайлом Ревою створили унікальний артоб’єкт – статуетку, на яку будуть наносити імена всіх переможців. Цей своєрідний літопис бренд-амбасадорів буде зберігатись у Центрі культури вина SHABO.

Читайте також: ЄС визнав український Центр культури вина культурною спадщиною Європи
Номінанти винного “Оскара” 2021 / Фото SHABO

У грудні 2020 року компанія SHABO вперше провела конкурс “Найкращий амбасадор Бренду українського вина”. Тоді на відзнаку претендувало 26 номінантів. За результатами голосування, перемогу здобула Євгенія Ніколайчук – винна експертка, викладачка WSET та Winestart, співвласниця мережі винних барів Like a Locals. Саме вона є першою “Найкращою амбасадоркою Бренду українського вина”.

“Хотелось бы сказать слова благодарности и поблагодарить всех Вас, дорогие друзья за веру и доверие. Мы все делаем большое дело, продвигая украинское виноделие! – пише на своїй сторінці у Фейсбук переможець конкурсу “Найкращий амбасадор Бренду українського вина” 2021 Єгор Бєлов. – …Попрошу проявлять огромный интерес к нашему украинскому виноделию! У нас большое будущее! Путешествуйте страной и пейте местное вино!”

Читайте також: Успішне виноградарство та виноробство: запрошуємо на профільну конференцію

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті