В Україні продають два спиртзаводи через зарплатні борги

 В Україні продають два спиртзаводи через зарплатні борги

У Системі електронних боргів арештованим майном (СЕТАМ), що належить Міністерству юстиції, оголосили про продаж двох спирт заводів, що мають борги з виплати зарплати. Про це йдеться у повідомленні прес-служби СЕТАМ.

Зокрема, на продаж виставляють Карапчківський та Вашківський спиртзаводи, які належать державі.

Борги з виплати зарплат Карапчківського спритзаводу складають 112,89 тисяч гривень. Згідно з повідомленням прес-служби СЕТАМ, завод розташований у Чернівецькій області та у 1998 році зайняв 3 місце за якістю виготовленого спирту в Україні.

Вашківський спиртзавод продають за борг у сумі трохи менше 72 тисяч гривень.

«Спиртзаводи регіонального значення можуть бути залучені в харчовій промисловості або як потужності для виробництва біоетанолу» — підкреслив генеральний директор СЕТАМ Віктор Вишньов.

Раніше в СЕТАМ виставили на продаж землю та споруди Миколаївського суднобудівного заводу за борги з виплати зарплати. В Укроборонпромі, якому належить завод, повідомили, що продаж заводу незаконний.

Це вже не перший подібний аукціон з продажу майна боржників з виплати зарплати. Загалом, з початку квітня такого майна продали на 38,7 млн грн.

Нагадаємо, що на початку квітня 2018 року Міністерство юстиції розпочало кампанію з ліквідації заборгованості з виплати зарплат. Зокрема, там опублікували список найбільших боржників з оплати праці.

Нагадаємо, що в Мін’юсті повідомили, що застосовуватимуть санкції проти підприємств, що мають заборгованість перед своїми працівниками.

За матеріалами: hromadske.ua

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар