«Уманьпиво» відновить виробництво безалкогольного пива

 «Уманьпиво» відновить виробництво безалкогольного пива

Уманські пивовари на численні прохання споживачів, після майже річної перерви (остання партія попереднього випуску була розлита в квітні 2018) знову починають варити безалкогольне пиво. Про це йдеться в повідомленні компанії «Уманьпиво».

«Перед початком активного пивного сезону, періоду пікніків, поїздок за місто, сімейних авто-подорожей, повернення безалкогольного Waissburg 0 — це подарунок від “Уманьпиво” всім, хто за кермом або має інші причини утримуватися від традиційного пива. Ми підтримуємо концепцію відповідального споживання, тому пропонуємо нашим споживачам альтернативу: традиційний смак улюбленого пива в безалкогольному виконанні», — коментує подію СЕО компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

У лютому цього року виробник удосконалив етикетки лінійки Waissburg, змінивши назви сортів за стандартами міжнародної пивної класифікації. Новий безалкогольний сорт також випущений з оновленою етикеткою «Waissburg No Alcohol» білого кольору і стане гармонійним доповненням до чотирьох традиційних сортів Waissburg від «Уманьпиво».

Найближчим часом безалкогольне Waissburg з`явиться в роздрібних точках продажів і торгових мережах. У компанії очікують, що частка продажу безалкогольного пива досягне не менше 2% від усього асортименту пива Уманського виробника.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар