«УКРСАДПРОМ» розраховує на підтримку Урядом законопроекту щодо зменшення податку для садівників

 «УКРСАДПРОМ» розраховує на підтримку Урядом законопроекту щодо зменшення податку для садівників

6 липня у Верховній Раді України було зареєстровано законопроект №8570 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення ставки податку на додану вартість для продукції садівництва, ягідництва та виноградарства», відповідно до тексту якого пропонується з 01 січня 2019 р. встановити для виробників плодово-ягідної продукції ставки ПДВ на рівні 7%. Авторами законопроекту виступили 13 народних депутатів, зокрема, з Комітету ВР України з питань аграрної політики та земельних відносин, Комітету ВР України з питань податкової та митної політики, Заступник голови Комітету ВР України з питань економічної політики, Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції

Нагадаємо, у червні керівництво Асоціації «УКРСАДПРОМ» провело зустріч з депутатами Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, під час якої було обговорено доцільність встановлення ставки ПДВ для виробників плодово-ягідної продукції на рівні 7% як дієвого механізму державної підтримки галузі.

За розрахунками Асоціації «УКРСАДПРОМ», запровадження зниженої ставки ПДВ у розмірі 7% сприятиме очікуваному зростанню бюджетних надходжень приблизно від 12 до 25%. Крім того, це дозволить виробникам заощадити 13% коштів, які вони повинні були сплатити податком на додану вартість, що дозволить акумулювати приблизно 125 млн. грн. для використання їх на розвиток виробництва (закупівля саджанців, закладка нових насаджень, витрати на добрива, засоби захисту рослин, технічна і технологічна модернізація виробничого процесу та ін.), знижуючи собівартість вирощуваної продукції.

Асоціація «УКРСАДПРОМ» підтримує зареєстрований законопроект та звертається до Уряду України з огляду на вищезазначене також підтримати цю ініціативу.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар