Українські винороби можуть безкоштовно подати вина на конкурс Decanter World Wine Awards

 Українські винороби можуть безкоштовно подати вина на конкурс Decanter World Wine Awards

Найбільший і найвпливовіший у світі конкурс вина Decanter World Wine Awards цього року оголосив про спеціальні умови участі для українських виробників. Вони можуть подати зразки вин для оцінювання безкоштовно.

21 дегустаційний конкурс Decanter World Wine Awards відбудеться навесні цього року. Результати конкурсу стануть відомі на сайті Decanter.com 19 червня.

Українські виробники можуть подати вина для оцінювання на конкурсі безкоштовно. Зазвичай це коштує £170 за один взірець. Кожного взірця потрібно надіслати по 4 пляшки. До 15 березня треба зареєструвати вина на сайті та доставити їх до Великої Британії.

Щоб отримати промокод, слід писати Тетяні Олевській, засновниці проєкту дегустацій наосліп «Kyiv Wine Cup», туристичної агенції «Friends Wine Travel» та винної спільноти в телеграм «Wine&Talks».

Зареєструватися для участі в конкурсі можна на сайті.

Decanter World Wine Awards – найбільший на найвпливовіший дегустаційний конкурс у світі, який організовують уже 21 рік поспіль у Лондоні. Вина на конкурсі оцінюють провідні винні експерти з усього світу.

Результати конкурсу за 2023 рік доступні тут.

Читайте також:
У Таллінні відкривається винний бар українських вин

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті