У Таллінні відкривається винний бар українських вин

 У Таллінні відкривається винний бар українських вин

15 лютого в Естонії, у Таллінні, відкривається винний бар, де будуть представлені українські вина. Винний бар матиме назву Slava та пропонуватиме покупцям близько 40 різних вин з усієї України.

– У винному барі намагаються охопити основні українські виноробні регіони, зокрема Одещину, Миколаївщину, Закарпаття. Також будуть вина виробників із Тернопільщини та Київщини. Це буде добірка місцевих українських сортів винограду та міжнародних, – йдеться  повідомленні.

Новий винний бар відкриють у приміщенні естонського ресторану української кухні SLAVA Ukraina restoran & kohvik. У закладі буде найбільший вибір українських вин в Естонії, йдеться на сторінці ресторану.

Просуванням українських вин в Естонії займається організація Wines From Ukraine. Проєкт запустили 2022 року українсько-естонська команда професіоналів у галузі вина – Світлана Цибак (Україна), Юхана-Маркуса Лаатса (Естонія) та Мартіна Пярна (Естонія). Місія проєкту – повернути Україну на винну карту Європи. Wines From Ukraine організовує дегустації українських вин та майстер-класи, рекламує українські вина через магазини, заходи та ресторани.

Читайте також:
Всеукраїнський Дегустаційний Конкурс «Сорт і теруар. Мікровиноробство» відбудеться 16 березня у Києві
Прощавайте, ISABELLA та LIDIA!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті