Холдинг Vetropack відновлює виробництво в Україні, в Гостомелі

 Холдинг Vetropack відновлює виробництво в Україні, в Гостомелі

На українському підприємстві ПрАТ «Ветропак Гостомельський склозавод» під Києвом після понад року перерви знов розпочинається  виробництво скляної тари. З 25 травня розпочався розігрів і виведення на робочу температуру та завантаження першої скловарної печі. Випуск першого скла очікується у червні.

– Ми дуже раді можливості відновити виробництво, – заявив Павел Прінко, генеральний директор Vetropack в Україні та Молдові.

Vetropack почне з виробництва безбарвного скла для харчових продуктів та напоїв, оскільки компанія бачить зараз у ньому найбільшу потребу.

– Внутрішній ринок повільно відновлюється, і багато компаній знову запустили  виробництво, – сказав Прінко. – Ми очікуємо, що попит на скляну тару для продуктів харчування та напоїв у 2023 році зросте приблизно на сім відсотків щодо попереднього року паралельно із розвитком наших виробничих потужностей.

Введення в експлуатацію другої скловарної печі відбудеться найближчим часом. У разі відновлення роботи пріоритетним завданням буде захист співробітників. Крім того, виробничий майданчик підготовлений до всіх можливих аварійних сценаріїв. Для забезпечення енергопостачання у разі вимкнення електроенергії холдинг Vetropack розробив різноманітні інженерні сценарії. Було перебудовано систему розподілу електроенергії та встановлено додаткові генератори. Також існують відповідні плани у разі можливих зупинок подачі природного газу.

Прийнято 139 нових співробітників

До початку війни Vetropack в Україні виробляв різні види скляної тари на трьох печах та восьми виробничих лініях. 24 лютого 2022 року Vetropack зупинив виробництво з міркувань безпеки. Через короткий час завод зазнав серйозних пошкоджень – було зруйновано одну з трьох печей. Через збитки компанія була змушена скоротити близько двох третин із приблизно 600 робочих місць на підприємстві. Зараз Vetropack найняв 139 нових співробітників для відновлення виробництва. Здебільшого це колишні працівники заводу.

Фонд Гостомель холдингу Vetropack виплачує допомогу

Влітку 2022 року Vetropack створив фонд для підтримки співробітників, які зазнали серйозних травм  або чий будинок чи квартира були зруйновані. Гроші пожертвували співробітники з інших підприємств, ділові партнери та клієнти, і за кілька місяців було зібрано 960 000 швейцарських франків. На початку 2023 року Фонд Гостомель холдингу Vetropack розпочав перші виплати. У квітні 2023 року Vetropack підтримав понад 50 колег, що постраждали.

Читайте також:
Vinnytsia Wine Days 2023: дегустатори визначили найкращі вина України

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті