Український ігристий стиль: чому варто відкрити для себе локальні бренди вина
Українські концентровані соки постачають у 15 країн світу
«Вітамін 2015» – український виробник концентрованих соків, чаїв, сиропів – розширив коло країн для співпраці, і нині продукція цього виробника є в 15 країнах світу. Серед них не тільки Європа, а й країни Азії. Так, цього року українські концентровані соки з’явилися в Туркменістані. Про це розповіла виконавча директорка компанії «Вітамін 2015» Ірина ГАБОВСЬКА під час VI Міжнародної благодійної науково-практичної конференції «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати», яку організувала медіагрупа «Технології та Інновації» 16-17 лютого в Рівному, в готельно-ресторанному комплексі «Айвенго». Свою продукцію компанія презентувала на окремому стенді, а чаї надавала для дегустації учасникам конференції.
– Концентрований сік – це фруктово-ягідний сік, з якого випаровується основна частина води, що міститься в ньому, з метою збільшення вмісту розчинних сухих речовин не менше, ніж у два рази у відношенні до вихідного соку прямого віджиму. Випаровування проводимо у випарних тонкоплівчастих вакуум-апаратах, отримуючи сік концентрацією до відповідного ВХ (сухих речовин). При цьому максимально знижуємо негативний вплив тепла. Щоб запобігти мікробіологічному псуванню, сік пастеризуємо і відправляємо для зберігання, – розповідає Ірина Габовська.
Концентрований сік використовують виробники соків, сидрів, морозива, цукерок, желе, а також у різних напрямках кондитерської галузі тощо. Так, компанія співпрацює з такими великими виробниками, як-от: «Галіція-Трейд», «Харківська бісквітна фабрика», «Біола», ТМ « Смак», «ПИВОВАРНЯ «ОПІЛЛЯ», «Конті», ТМ LEPREKON, «Чигиринський консервний завод» , « Живий квас» , ТМ «Шустов» тощо.
– Протягом 2022 року почали більш активно працювати на експорт. Так, наприклад, відкрили для себе нові країни для експорту – Туркменістан , Норвегію, Китай. Також впродовж 2022 року відкрили представництва та філії у таких країнах, як Іспанія, Польща, Болгарія. Було важко, як і всім, на початку війни, у період активних відключень електроенергії. Але завдяки грамотному підходу до оптимізації робочого процесу нам вдалося не тільки продовжити працювати, а й розширити перелік наших партнерів для експорту, – підсумовує Ірина Габовська.
Читайте також:
В Україні з’явився новий бренд соків і нектарів
Щасливий вибір… без вибору, або Шлях до мрії винороба в четвертому поколінні Едуарда Городецького